Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Határozott/ magabiztos/ önbizalommal teli/ céltudatos férfi vagy rámenős/ erőszakos/önző/ uralkodó férfi? Hol a határ? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Szeretném, ha segítenétek.

Nagyon sok múlna rajtatok, a ti tanácsaitok számomra most nagyon fontosak! Mert én TAPASZTALATLAN vagyok!


Azt nem tudom, hogy komoly-e, de első férfi az életemben... nincs viszonyitási alapom.

Szerelmes sem vagyok igazán, csupán vonz az ismeretlen, a tanulási vágy, tapasztalás de kezd egyre félelmetesebb lenni a helyzet.


Mikor találkoztunk, azt éreztem ő igazán különleges... képesek voltunk mélyebb témákról beszélgetni és nagyrészt egyetértünk.

Mikor kér valamit, vagy bele szól valamibe azt gondolom van igazság alapja...

Viszont olyan szinten uralkodóan teszi ezt, hogy úgy érzem eltipor engem és az érzelmeimet. :(


Ő céltudatosan eltervez mindent és abban bízik az nekem is jó lesz. Ha nemet mondok, taktikát vált és végül csak eléri, amit ő akar.


A gond ott kezdődik, hogy ágyba vinni is ilyen határozottsággal szeretne... én viszont szűz vagyok!


Azt vettem észre, hogy amióta találkoztunk (nem ő miatta; más is közre játszik és magammal is "harcolok") feszültebb vagyok. Kevésbé boldog és kevésbé tudom magamat elengedni, bizonytalan...

Érzelmileg labilisabb, rosszabúl vagyok. :(

Nem tudom még meddig fogom ezt birni. :( :(


Viszont nem akarom elengedni sem, mert érdekes számomra, hogy ő itt van... úgy érzem fejlődtem azóta önismeretben... és ez jó... akár jó páros is lehetnénk mi együtt. De nem tudom alkalmasak vagyunk-e egymásnak. :(


Illetve nem értem, miért hagy szenvedni. Holott pontosan tudja (legalábbis sejti), min megyek keresztül...


Szerintetek?


1. Mit gondoltok róla?

2. Mit gondoltok rólam?

3. Mit csinálok rosszúl? Hogyan lehetne jobb?

4. Mit kéne tennem?

stb.


Kérdezzetek nyugodtan!


2017. jún. 28. 01:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Idiota vagy.
2017. jún. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%

Gyoker vagy. Igy ahogy mondom.

Egy jellemleten gyenge ember.


Nagyon kaparjal h valtozz, mert az eletbe nem lesz soha egy sajat dontesed.

Aztan johetsz ide sirni; h elbsztad az eleted.


Es irni sem tudsz.

2017. jún. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egy manipulátor a pasas. Talán pazichopata is. Remélem nem te leszel a következő Kékfény műsorban, mint kivégzett barátnő. 😕
2017. jún. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. jún. 28. 02:59
 5/15 A kérdező kommentje:

Igazatok van! Innentől fogva az én akaratom is érvényesülni fog!

De ha pszicho, ugye nem fog kinyirni?

2017. jún. 28. 03:00
 6/15 A kérdező kommentje:

[link]


Hát, gyerekek. Ez mind igaz rá, úgy érzem.

2017. jún. 28. 03:11
 7/15 anonim ***** válasza:
Egy érzéketlen barom, aki akár veszélyes is lehet és valószínű, hogy az ágyban is szar... mi tart mellette, de tényleg? :O
2017. jún. 28. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
2. válaszoló, undorító vagy és írni bizony te sem tudsz.
2017. jún. 28. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Fuhh egyes kommentek itt :)

Nem tudnak rólad semmit de mégis kijelentik, hogy idióta vagy. Pedig csak tapasztalatlan. Na mindegy.

Nincs azzal semmi gond, hogy ismerkedsz az érzéssel, hogy milyen ha van valakid. És ha az első ilyen fura azzal sincs gond. Nyilván lesz majd jobb.

Én így ismeretlenként nem mondok olyat, hogy dobd, hisz nem ismerem az érzéseid.

De egy biztos, tűnj magabiztosnak. Ne hagyd magad. Mert így azt hiszi majd bármit megtehet veled. És ha majd netalán beleszeretsz, mégnehezebb lesz.

Szóval tapasztalatszerzésnek biztos oké.

Légy önmagad, és tudasd vele, ha valami nem oké. Semmmit nem veszítesz akkor sem ha nem működik, hisz kevesen maradnak az első párjuk mellett.

2017. jún. 28. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Nagy dumagép a faszi és meg fog pakolni.
2017. jún. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!