Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a legkönnyebb bele törődni hogy nem lesz barátnőm? Nem tudok csajozni. Az megoldás ha elkerülöm a tekintetüket?

Figyelt kérdés
2017. jún. 18. 18:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
75%
Igen, de ha sóvárogsz könnyen gyűlölet lehet a vége és annak semmi értelme. Én nem uszítok és nem gyűlölködök. Azt sem mondom, hogy van olyan akinek soha ne lehetne senkije, de ha egyszer valaki úgy dönt, hogy nem töri ezen magát akkor úgy dönt és kész. De ettől még nem szabad gyűlölködni.
2017. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Bakker :) én sem tudok csajozni de még nem vagyok ezen a szinten mint itt egy két ember. Mondjuk ez nem zárja ki hogy nem leszek ilyen depi :)

Mondjuk én házas voltam csak elváltam majd két éve. Igaz azóta nem volt senkim. De kedves kérdező nehogy azt hidd hogy egy kapcsolatban minden csupa boldogság, mert az olyan kapcsolat nagyon ritka.

A fűnyírós hozzászólás nagyon tettszett:) majd lehet kipróbálom :)


Szóval kérdező, szerintem ne kerüld el a tekintetüket. Mosolyogj, az csodákra képes! Ma például rámmosolygott egy szép nő miközben köszönt. Na mondom... , és én is mosolyogtam.

Múlt hónapban jártam Budapesten, vonat, metró, stb... Nézem a sok búvalbaszott, savanyú fejet, erre elkezdek mosolyogni hogy milyen szép is az élet ez a sok pesti meg itt van besavanyodva a betondzsungelban. Mindjárt arra gondoltam nem rossz az életem! Sőtt!

2017. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Le kell kötni magad, ami fárasztó is, vagy ami folyton elfoglal, így az energiád, gondolataid arra használod, nem azon rágódsz, hogy nem tudsz csajozni, én sem pl.

Ha már nem megy ez az életben, nem tudsz mit tenni, ez olyan mint aki nem tud vmit megcsinálni, ami sokaknak megy és beletörődik, túllép rajta. Túl lehet lépni rajta, még ennek is lehet jó oldala, tudod a nőkkel lenni nem móka és kacagás csak, az sok problémával stb jár.

Amúgy meg még 1 tanács;amikor nőkkel találkozol, vésd a fejedbe, hogy ő is egy ember, ő is lehet x év múlva csúnya, beteg stb, ő se tehet róla, hogy csinos, szép, jó nő, akit akár nézhetnek a küLseje miatt qvának, vagy mű plasztikázottnak.

2017. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!