Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a legkönnyebb bele törődni hogy nem lesz barátnőm? Nem tudok csajozni. Az megoldás ha elkerülöm a tekintetüket?

Figyelt kérdés
2017. jún. 18. 18:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező :) erre a válasz egyszerű. Kerüld el a nők közelségét, ne alakíts ki eggyel se semmilyen kapcsolatot, max. amennyi a mindennapi kommunikációs protokollhoz szükséges, és ne vedd észre őket. Ők is levegőnek néznek téged, akkor te is meg tudod ezt tenni, szóval nem lehetetlen a dolog. Légy minél többet otthon, hogy ne találkozz össze velük, ez főleg akkor hatékony, ha kistelepülésen laksz, nem egy nagyvárosban. Ha pedig kimozdulsz, járkálj el olyan helyekre, ahova élő ember nemigen teszi be a lábát :)

Jusson eszedbe minél többször, hogy a nők messze nem érnek annyit, amennyit kínlódni kell velük. Konkrétan bazinagy lutri az egész. Keresel, próbálkozol, igyekszel, időt, energiát és pénzt áldozol, nem is keveset, és majd talán valamikor sohanapján megtérül a fáradozásod. Kell ez neked? Persze hogy NEM. Ha meg rövid időre össze is jönne egy kapcsolat, garantálható, hogy csaj záros határidőn belül találni fog egy jobbat nálad, és tessék, máris ott vagy, ahonnét elindultál, azt leszámítva, hogy csalódtál egy jókorát, és elpocsékoltál rengeteg erőforrást, amit másra is fordíthattál volna. Egész egyszerűen annyira deficites az egész, hogy nem éri meg.

Ajánlom figyelmedbe a rengeteg szakításról, megcsalásról, meg a sok válásról szóló topicokat is. Na ennyire van értelme részt venni a párkapcsolati cirkuszban. Szerintem egy idő után magad is belátod majd, mennyire fölösleges az egész baromság.

2017. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
71%
Ja, igen. És nem árt, ha nem is stírölöd őket az utcán vagy bárhol. Strandra sem érdemes járni. Egyszerűen, ha már a szemed sarkából látod, hogy ott van egy és esetleg már az is realizálódott benned, hogy tetszene egyszerűen nézz másfelé. Ha nem tudsz akkor szedd elő a telefonodat és a lépj be a menübe aztán vissza, ha meleg a helyzet akkor nézz meg a beállításokban valami tök érdektelen dolgot amíg eltűnik a nő a környékről.
2017. jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Válasz olyan melót ahol egyedül lehetsz vagy leginkább férfiak vannak.

Válasz olyan hobbikat ami nem közösségi vagy tipikusan férfias.Akár netes játékokat is. Pl nekem van egy nagy motorom, arra felülök és irány az országút. Kb nem látok egy nőt se, maximum a zebrán ha átengedem a gyalogost. Szerezz be egy nagyobb kutyát aztán vesd bele magad az erdőbe sátorral,akár napokra is, de ne oda ahová a fél város kijár,hanem elhagyott helyekre.

Összejárhatsz hasonlóan nőtlen haverokkal is ,bőven vannak ,aztán sörözhettek ,focizhattok stb.

Este meg ha kifárasztottad magad akkor csak bedőlsz az ágyba és alszol.

2017. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Ti is ennyire magányosak, ,,nőmentesek" vagytok kedves kommentelők, mint a kérdező? Mert úgy adjátok a tanácsokat, mintha benne lennétek és éreznétek ezt a kínt.
2017. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
59%
Még valami ami ehhez hozzátartozik és szerintem fontos. Mégpedig az, hogy ha látsz egy boldog, szerelmes párt akkor ne gyűlölködve pillants rájuk. Örülj nekei, hogy ők boldogok és ne irigykedve, rosszindulattal gondolj rájuk. Mert te nem gyűlölöd őket igazából, csak egyszerűen úgy élsz, hogy kizárod még a lehetőségét is, hogy ne kelljen sóvárognod olyan vonatért ami nem vesz fel.
2017. jún. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
88%

#14 én személy szerint igen, és tapasztalatból írok a Kérdezőnek. Erre való az oldal tudtommal, bár lehet, én vagyok túl naiv. Ez nyilván nem kiút, de mondjuk úgy, hogy ez a legkisebb rossz. Ettől a Kérdező csak rosszabbul járhat, így meg akár előnyére is fordíthatja a magányt.


Nem kell irigyelni a boldog ölelkező párokat. Ha előrepillanatál az időben 10 évet, akkor valószínűleg két külön hálószobát látnál, ahol a hajdani boldog szerelmesek egymás háta mögött kamatyolnak mással, mert megunták egymást. 20 év múlva pedig majd úgy emlegetik életüknek azt a szakaszát, mint a legrosszabb dolgot, ami történt velük.

2017. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

ez a legegyszerűbb. Van egy probléma, amit meg lehet oldani.. de nem. Inkább behúzod a füled, farkad és kullogsz a sor végén vagy még ott se..


beletörődés a vesztesek sportja!

2017. jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
LE lettem totál nullára pontozva, mert meg mertem kérdezni, hogy akik tanácsolnak, ők is magányosak? Na szép kis fórum ez.
2017. jún. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ez a legegyszerűbb. De halljak akkor tőled pár ellenérvet, miért is kéne belevágnia ebbe a párkeresésbe ebben a posvány pénzközpontú mosléktársadalomban, amikor a sikerre az esélye valahol nulla és mínusz végtelen közt van? Gyűjtögesse az elutasításokat 40 éves koráig? Legyen hót ideg és frusztrált a sikertelensége miatt? Fektessen értékes energiát olyasmibe ami majd sohanapján talán megtérül?

Kösz, nem. Inkább választom a magányos, de békés, nyugalmas, kiegyensúlyozott életet, ahol azt teszek, amit én akarok, és nem kell állandó stresszben, megfelelési kényszerben élnem. Aki meg mazochista, szivassa csak magát bátran, majd olyan 5000 elutasítás környékén bennük is felködlik hogy "mi a fsz értelme van az egésznek..."

2017. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
15 ös. Ez a legnehezebb, nem sóvárogva nézni az ilyen párokat, hogy neked is lehetne valakid, akivel jól érezhetnéd magad.
2017. jún. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!