Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Melyik a jobb megoldás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyik a jobb megoldás? Ha a csaj elmondja, miért koptat le, ha kitalál valamit vagy ha csak nem válaszol/letilt?

Figyelt kérdés

Gondolom sok embernek az az első reakciója, hogy "hát még jó, hogy az első, mondja meg őszintén", de biztos, hogy az jó nektek, fiúk? Lehet ezzel nagyon megbánt a csaj. Lehet jobban esne, ha azt mondaná, hogy lett barátja vagy hasonló.


Ti fel szoktátok fogni, ha egy lány nem ír vissza, vagy addig próbálkoztok, amíg meg nem mondja a frankót/le nem tilt?


Milyen tapasztalataitok van?


2017. jún. 15. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bizony az elő. Inkább derüljön ki, hogy mi a baja, de ne tűnjön el csak úgy. Annyi tartás legyen benne, hogy szól, hogy nem akarja folytatni és elmondja miért.
2017. jún. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én volt, hogy egy srácnak megmondtam, hogy még nem vagyok túl az exemen, csak azt hittem, ezért inkább nem szeretnék vele találkozni, erre azt mondta, hogy nem baj, úgysincs semmi szerethető bennem (azelőtt meg egy hétig halálra dicsért)...
2017. jún. 15. 17:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom az a legjobb, ha azt mondja, hogy "bocsi, de nem szeretnék veled tovább ismerkedni, esetleg csak haveri szinten". Én ez után nem szoktam kapálózni, hogy, de miért nem, meg nem is vagy szerethető... stb. Haverkodni sem szoktam utána, azt a felajánlást csak egy kedvességnek fogom fel. Egyszerűen megértem, hogy nem kellek és kész. Aki ezt nem érti és pampog azzal ne foglakozz, az ő baja. De a letiltósdi az nagyon gáz megoldás.

Sokszor megkaptam már ezt az idézett mondatot vagy hasonlót. Szerintem tökéletes a lepattintásra.

A bocsi, de van barátom még a másik király.

Imádom ezeket a mondatokat.

2017. jún. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól, mert egy srác így reagált, nem kell csak úgy lelépni. Fordított helyzetben, neked melyik lenne a jó? Ha nem válaszol és letilt, az szerintem a legalja, de ezt ne vedd magadra.

Nyilván a srác, aki ezt mondta neked, vissza akart vágni gyorsan, hogy megbántson. Ez is aljas. El kell fogadni a nemet.

2017. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Olyan is volt már, hogy egy sráccal randiztam kétszer, volt csók is, aztán eltűnt, én kerestem, ő nem írt vissza, majd írt, hogy "azt hittem nem fogsz netezni a nyaralásodon azért nem írtam" (mert elutaztam Balatonra), aztán ekkor mondta, hogy találkozzunk jövőhéten, majd megint nem írt, amikor én írtam, nem válaszolt, aztán azt vettem észre, hogy letiltott. Ki érti ezt :'D
2017. jún. 15. 17:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első a legjobb. Szerintem, ha valaki kap egy normálisan megfogalmazott építő jellegű kritikát, az hoszzú távon még segítség is. Nem ilyenekre gondolok, hogy fura vagy, mert csak, hanem ha tényleg van konkrét dolog ami zavaró, azon lehet később változtatni. Igaz, van aki erre nekiáll alkudozni, hogy akkor idomul az adott dologban, csak legyen valami, van aki kezdi a "de te meg"-et. Viszont mindenkinél más a jó. Talán a szó nélkül eltűnés az ami egyöntetűen bosszant mindenkit. Erre sincs sajnos általános recept.

30/f

2017. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmondja a frankót.

Én is egyenes ember vagyok, ezt is várom el. Megsértődni, bunkóskodni egy elutasítás miatt meg soha nem szoktam, szóval nyugodtan meg lehet mondani őszintén.

Pont hogy attól szoktam berágni, ha eltűnnek/kamuznak.

2017. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem lehetne ezt egyszerűre fogni? Elmondja, hogy nem. Én kulturált, értelmes ember lévén ezt felfogom és hagyom.


Engem az nem érdekel, hogy van barátja, vagy nincs, vagy miért nem tetszem neki, vagy hasonlók, a tényen, hogy nem akar tőlem semmit, abszolút nem változtat.


Egyébként ha mindenképp sorrendbe kellene rakni, szerintem a szó nélkül hagyás/letiltás a legótvarabb, a nyers őszinteséggel lekoptatás a második, a hazugság a harmadik, a legkellemesebb indoknak meg azt tartanám, ha valaki tapintatosan közli, hogy ő nem úgy érzi/látja ezt velem, mint fordítva.


Nem vagyok egy tahó, hogy nyomuljak a nem után és nem is szolgálok rá hazugságokra meg tiszteletlenségre.

2017. jún. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Értelmesebb személyiségű embereknek egyértelműen az őszinte, valós indok, hiszen ezzel tudnak csak mit kezdeni, ebből lehet csak tanulni.

A sima letiltás vagy a mellébeszélés lehet, hogy kényelmes, de az elutasított fél nem lesz tőle előrébb, nem segít ez neki abban, hogy legközelebb másnál hatékonyabb legyen, simán elkövetheti ugyanazt a hibát. A sekélyes embereknek ez is jó, mert ők nem nagyon képesek tanulni.


Az értelmesebb személyiségű embereknek pedig fenemód rosszul tud esni, ha sekélyesként kezelik őket az ignorálással vagy mellébeszéléssel. Mintha a sekélyes emberekre szabnák a világot, mivel az ő módszerüket alkalmazzák másokra is.

A megbántás egy átmeneti dolog, akár nagyon rövid idő alatt túl lehet lenni rajta, a megszerzett tudás viszont tovább tart és hasznosabb.

2017. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát a kitalál valamit dologgal az a baj, hogy a legtöbbről egyértelmű, hogy csak kitalált. Én többre értékelem ha megmondja az igazat, ha olyan dolog ami változtatható mág segíthet, ha meg nem akkor ez van, de nem sértődök meg. Amit legkevésbé bírok ha simán nem ír vissza. De nem szoktam írogatni mint a hülye ha nem válaszol akkor nem írok neki többet.
2017. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!