Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a legkönnyebb bele törődni hogy nem lesz barátnőm? Nem tudok csajozni. Az megoldás ha elkerülöm a tekintetüket?

Figyelt kérdés
2017. jún. 18. 18:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
38%

Igen, ajánlom az okyan bőr szemellenzőt, mint amit a kocsi elé befogitt lovak hordanak.

(sarcasm off)

Mégis milyen kérdés ez? Mi a célod vele? Nem unalmas már, hogy folyton a siránkozás megy, te tenni akarás nyomokban sem?

2017. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%
Így van. A legjobb, ha az utcán is lehajtott fejjel közlekedsz. Senkinek sem fogsz feltűnni. És ami a lényeg, neked sem fog senki.
2017. jún. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
59%
Hány éves vagy?
2017. jún. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Lazy Lover ***** válasza:
91%
keress valami hobbit ami eltereli a figyelmedet
2017. jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

Kasztráció. Megszűnik az állandó nők utáni vágy ,ha jól tudom kémiai is létezik.

Másik megoldás valami vallási elvonulás, mély meditálással kiölhető a vágy és irányítható a tudat hasznosabb dolgok felé.

Vagy egyszerűen átnézel rajtuk és kerülsz minden lehetséges szóbeli és fizikai kapcsolatot maximum a pénztáros nőnek köszönsz egy jónapotot.

2017. jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a kastráció lenne a legjobb.Úgy tudtam ilyet nálunk nem csinálnak.
2017. jún. 18. 18:46
 7/23 anonim ***** válasza:

Kasztrációval az a gondod, hogy utána hormonkezelésre lell járnia, mert elvékonyodik a hanga és melleket növeszt stb. De a hormonkezeléstől meg szerintem ugyan úgy visszajön a dughatnék, szóval nem a legjobb megoldás. A meditációhoz és kolostorba vonuláshoz meg egy hatalmas változtatás kellene.

Átnézni rajtuk, beletőrődni, nem foglalkozni az egésszel a legegyszerűbb szerintem. Néha előjön és lehetnek mélypontok, de csak azokon kell átlendülni olykor. Mélypontok gyakoriságát csökkenti, ha találsz valami elfoglaltságot amibe a gondolataidat pakolod és az idődet.

2017. jún. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Menj papnak.
2017. jún. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
52%
Én már 30 as férfi vagyok. Majd 30 körül te is rájössz és elfogadod, hogy egyedül kell, nő nélkül élni még újabb 30 at és sírba kívánod magad minél előbb.
2017. jún. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Kasztrációt nem csinálnak vagy legalábbis ilyen indokért nem. De mint modtam több gonddal jár mint ami haszna van.

És nincs is rá szükség. Mondom annyi az egész, hogy nem foglalkozol a nőkkel és kész. Pont úgy mint ahogy azzal sem, hogy összehajtogasd a ruháid vagy letakarítsd a galambszart a 30 éves kocsid tetejéről. Találj ki elfoglaltságokat, csak ne olyanokat amik közben egy barátnőről tudsz agyalni. Ilyen rossz elfoglatság például a filmnézés. Végig azon fogsz agyalni főleg, ha szerelem is van benne, hogy neked is kellene. Fűnyírás például egy jó dolog. Tolod, rohadt nehéz, hangos, éget a nap, tolja rád a port... eszed ágában sem lesz azon agyalni, hogy nő kellene neked. Vannak hobbik is amikkel el tudod ezt felejteni. Tarts normális kutyát, járj horgászni/vadászni. Keress haverokat akiknek szintén köze sincs nőkhöz és csináljatok valamit.

Este amikor lefekszel és hiányzik valaki akkor meg megfordulsz és alszol.

Nem olyan bonyolult ez.

2017. jún. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!