Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Nagy gond, ha egy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nagy gond, ha egy 30 körüli férfi, akivel ismerkedtek, nem mondja az mennyi a fizetése? Elmondom mit dolgozok, de fizetést sosem, egyik nőnek sem. Ki is ábrándulna vaLAHOGY.

Figyelt kérdés
2017. jún. 17. 15:20
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
40%

Ahol én lakom, gyártósorra keresnek betanított munkást 2 műszakra, nettó 260ezret írnak a hirdetésben+ juttatások és ingyen busz hozza-viszi a munkásokat.

Budapesttől 50 km-re keletre.

2017. jún. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon gáz. Hogy állítólag egészséges kapcsolatot akarsz és abban is éltél, de rosszul éreznéd magad, ha kiderülne, hogy a nő többet keres. Ezek szerint az az egészséges kapcsolat, ahol a férfi keres többet. Ez a hozzáállás nem kevésbé tré, mint az, ha egy nő ismerkedéskor pénzéhes.

Nekem nem kellene ilyen férfi. Aki attól érzi magát férfinek, hogy felülmúlhat engem.

2017. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Én meg diplomásként majdnem 100 al kapok kevesebbet. Nevetséges. Megyek oda műszakra, ha betanítanak.
2017. jún. 17. 20:28
 34/37 A kérdező kommentje:
És ehhez nem kérnek szakirányú végzettséget? Mert én bár diplomásként dolgozok, 32 évesen, de fizikálisan erősnek érzem magam (kigyúrtam magam 1 év alatt), és szívesen mennék bármilyen más melóba, ahol 200 körül vagy az felett keresek.
2017. jún. 17. 20:31
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Neked inkább pszichológusra volna szükséged. Persze, ha a munkaváltás jót tenne, akkor arra is.
2017. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
53%
Kit erdekel a diplomad? Addig mig ilyen bufeszakos diplomatok van, oruljetek, ha egy klimas helyen dolgozhattok netto 120 ezere. Ha vicces, ha nem ez van. Keressetek mas melot es pont. En is raktaros vagyok es atlagba 200 meg van, ha kicsit rahuzok akkor tobb. Es semmi vegzetseg nem kell. Egy targonca jogsi elony, de nalunk nem feltetel. En ott tanultam meg a gazost es az oldalvillast(elektromost) vezetni, iranyitani. Es nincs ra papirom, de tervben van. En se vagyok kigyurva. A ceg nevet nem irom ki. Bocsi. Irok egy pl.: Metro aruhaz br265 ezret fizet ami kb netto 170. Ez az alapber, erre megy a muszakpotlek, cafateria, keves tulora es mar 200 felett van. Atlagba 230-250 et haza viszik. Na en azert nem jelentkezek, mert messze van nekem nagyon. Dolgozoi busz jarat is van. De javaslom a Lidlt, MatuszVad, google a baratod. :)
2017. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek, nem érzitek, hogy itt a pénz a legkisebb gond? .....
2017. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!