Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Nagy gond, ha egy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nagy gond, ha egy 30 körüli férfi, akivel ismerkedtek, nem mondja az mennyi a fizetése? Elmondom mit dolgozok, de fizetést sosem, egyik nőnek sem. Ki is ábrándulna vaLAHOGY.

Figyelt kérdés
2017. jún. 17. 15:20
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk is a férjemnek fele annyi a fizetése mint nekem, holott az enyém sem eget rengető.

De ki a fenét érdekel ez ma már?

Őt sem, engem sem.

Viszont ahogy előttem írták többen, egy párkapcsolatban, együttélést tervezve, ez kikerülhetetlen téma.

Aki meg kiábrándul belőled, mert kevesebbet keresel mint ő, azt hagyni kell menni, mert nem is szeret igazán!

2017. jún. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Hát 2 év előtt nem akarnék házasságot. Csak az a szégyen, hogy sok nő ár arra vár, hogy milyen és mekkora lesz a lakás, milyen az autó, mire számíthat, hány 100 ezres fizura. Tiszt a kivételnek.
2017. jún. 17. 15:52
 13/37 A kérdező kommentje:
Érdekes. Itt minden nő párjának, férjének fele annyi a fizuja. A való életben ilyet meg alig ismerek, mind pont fordítva.
2017. jún. 17. 15:53
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmondod mit dolgozol, akkor a fizetesre is lehet kovetkeztetni.
2017. jún. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

#15

Te hany ferfi ismerosodnek, kollegadnak, baratodnak es rokonodnak mondanad el, hogy a feleseged sokkal jobban keres nalad? Erted mar, hogy miert nem tudsz errol a kornyezetedben?

2017. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Én még csak olyat láttam, ha a nő ismerkedési fázisban ,,kiszagolta", hogy a pasas rosszabbul keres, akkor megszakadt a kapcsolat.
2017. jún. 17. 16:02
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

12-es válaszoló vagyok Kérdező és ha nem hiszed, akkor privátban elküldöm neked a jövedelempapírunkat.


... és a 15 válaszolóból ketten írtuk ezt, de ha mind a 15-es ezt írtuk volna, az sem lenne releváns

2017. jún. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Egy raktáros szerintetek mennyit keres?
2017. jún. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Nem vagyok raktáros. Diplomás vagyok, de sajna közalkalmazott.
2017. jún. 17. 16:04
 20/37 anonim ***** válasza:
97%

Nincs ezzel semmi gond, én se úgy tervezek, hogy rögtön összeköltözök.

De akkor se nyekeregj, ha a nő el akar menni programokra, étterembe, koncertre, várost nézni, stb. Mindenki szépen fizeti a saját részét.

Egy idő után félre fog állni szád, mert nem telik rá.

Egyből kibukik, hogy fele annyit keresel, mint a csaj.

Vagy jössz hazug kifogásokkal, és akkor azért tesz lapátra.


Neked lesz kellemetlen, hogy olyan keveset keresel, hogy szégyelled mások előtt.

Ezen nem javít az, ha titkolózol és hazudozol is.

2017. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!