Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Nagy gond, ha egy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nagy gond, ha egy 30 körüli férfi, akivel ismerkedtek, nem mondja az mennyi a fizetése? Elmondom mit dolgozok, de fizetést sosem, egyik nőnek sem. Ki is ábrándulna vaLAHOGY.

Figyelt kérdés
2017. jún. 17. 15:20
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
87%

Akkor rövidtávú kapcsolatokban gondolkodsz? Hosszú távon számomra nem férne bele, hogy fogalmam sincs, nagyságrendileg mennyit keres a párom. Hogy lehet így összeköltözni, közös háztartást vezetni, közösen kezelni a kiadásokat?


Nem gondolom, hogy a másik orrára kéne kötni az első randin ilyen infókat, de egy idő után ki kell derülnie egy egészséges kapcsolatban.

2017. jún. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
87%
Nem várom el, hogy első vagy akár második randin elmondja az illető, sőt nem is kérdezem, de azért komoly kapcsolatot nem lehet kialakítani anélkül, hogy ilyen alapinformációkat tudna az ember.
2017. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Minden más rátartozna a páromra, ez csak rám tartozik szerintem. És egészséges kapcsolatokban éltem eddig. Igaz 4 éve senkim sincs, de régen volt, hogy 3 évig is voltam nővel, nem kellett elmondani mennyi az annyi. Nem vagyok gazdag, szégyelleném, pláne ha kiderülne, hogy a nő többet keres.
2017. jún. 17. 15:33
 4/37 A kérdező kommentje:
Első kettő, ti tényleg nagyon pénzéhesek lehettek, ha ez érdekel titeket. Itt meg osztva van az ész, hogy nem fontos mennyit keres a párom. A frászt nem.
2017. jún. 17. 15:34
 5/37 anonim ***** válasza:
23%
Én azt hittem manapság már alap, hogy jövedelem kimutatással érkezünk elsőrandira.
2017. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
93%
Nos ha tudom mit dolgozik, akkor a fizetését úgy nagyjából be lehet lőni. De ha ilyen témában nagyon titkolózik és ferdít, akkor az gondolnám, hogy valami sunyítás van a dologban és azt nem tolerálom. Nyilván nem kell az első randira bankszámla kivonattal érkezni, de nem összeköltözés után szeretnék rájönni, hogy milliós adóssága van, meg hogy a fél fizetését a két exnejének fizeti 5 gyerek után.
2017. jún. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Na jó, én nem ilyen durvaságokra gondoltam. Csak mondjuk ti sokkal többet kerestek nála.
2017. jún. 17. 15:38
 8/37 anonim ***** válasza:
92%

2-es vagyok


Persze, pénzéhségből mentem hozzá egy olyan férfihoz, aki fele annyit sem keres, mint én. :)

Nem erről van szó, egyszerűen arról, hogy nekem nem fér bele a kapcsolatba az, hogy egyes információkat direkt elhallgassanak előlem. És mi értelme a kapcsolatnak, ha a párom előttem szégyenkezik? Persze, az is lehet, hogy egy évig nem kerül szóba, nem kell direkt az orromra kötni, csak a titkolózást nem tolerálom.

2017. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
91%

Tévedsz, kérdező, nem azért "érdekel", mennyit keres a párom, mert pénzéhes lennék. Te éltél már valaha együtt valakivel? Hogyan osztottátok meg a költségeket? Én mindenképpen közös kasszát szeretnék a párommal, így nyilvánvaló, hogy az ő pénzével és az én pénzemmel is közösen gazdálkodunk. Ha nem tudom, ő mennyit keres, nem tudom, mekkora keretünk van, mire tudunk költeni, mire nem, hogyan tudunk együtt élni, tudunk-e családot alapítani stb.

Ha szerinted ezek nem fontos kérdések, akkor ahogy már írtam, rövidtávú, vagy komolytalan kapcsolatokban gondolkodsz.

2017. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
93%

Szerinted nem fogják észrevenni, hogy milyen színvonalon élesz? :) Dehogy nem.


És miért gáz, ha a barátnőd többet keres? Ha kiderül, hogy többet, akkor otthagyod?

2017. jún. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!