Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfiből teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfiből teljesen hiányzik a vadászösztön akkor társát nagy eséllyel nem találja meg?

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ez butaság, főleg, hogy nagyon sok nőben viszont ez a vadászösztön megvan. Sok hölgyemény szereti becserkészni az "áldozatot", úgyhogy abszolút ne add fel, már ha konkrétan te jársz ebben a cipőben.
2017. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 AchromaticSmarties ***** válasza:
54%
Nem létezik vadászösztön, a női magazinok terjesztették el ezt a bullshitet.
2017. jún. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 MolotovPunk ***** válasza:

Vannak nők,akik kifejezetten vadásznak pasikra.

Én a volt barátnőmmel is így jöttem össze anno.

Nem én találtam meg őt,hanem ő engem.

2017. jún. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi az hogy hiányzik a vadászösztön?

Amikor a közeledben van egy jó csaj, jó cicikkel, csinos alkattal...

Nem érzel semmiT Nem érzed, hogy de jó lenne..?

2017. jún. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ugyanez vagyok csak nőbe....
2017. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Nőben nem kell, hogy legyen vadászösztön. Majd levadásznak a pasik:)
2017. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#4 nem. miért kéne megőrülne egy jó nő láttán. Napsütött napon kimennék a Margit szigetre, akkor minden padon egy ilyen jó nőt látnék.
2017. jún. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne biztassátok már olyan ostobaságokkal az embereket, mint az, hogy a nők vadásznak a férfiakra. A milliárdosokra igen, de nem a belső értékeik miatt.

Átlagpasi viszont ne várja el hogy neki semmit se kell csinálnia majd egy nő udvarol neki. Aki várja hogy belerepüljön a szájába a sült galamb az 30 évesen is nőtlen marad. Olyan pasival meg egy nő se jön össze akinek még ilyen idősen se volt kapcsolata, megriadnak tőle.

2017. jún. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Én is úgy gondolom, hogy ez a női magazinok ostobasága. El kell valamivel adni a lapot... és ezzel le is törnek sok ismerkedést, mert emiatt sok nő kelleti, kéreti magát, a jobb érzésű úriemberek meg nem nyomulnak, hanem odébb állnak.
2017. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!