Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, szerintetek tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek tapasztalatlan egy olyan 21 éves nő, aki eddig 4 férfival volt?

Figyelt kérdés
Én nem érzem így, de randiztam a napokban egy 35 éves pasival, és nagyon meglepődött. Azt mondta, hogy nem tudja így merjen-e velem kezdeni, mert tapasztalatlan vagyok és később valószínűleg több pasit is ki akarnék próbálni. Ez szerintem hülyeség, ismerem magamat, hogy nem vagyok ilyen, csak nem értem, hogy miért akkora baj ez egyeseknek. Vagy tényleg ritka, hogy valakin ne ment volna át a fél város ennyi idős korára? A barátnőimnek is kb ennyi barátjuk volt eddig pedig.
2017. jún. 14. 15:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Elég hülye pasival akadtàl össze. Az ilyennek inkàbb prosti való. Az elég tapasztalt... Amúgy nekem 22 éves koromig csak 2 volt. 4-et sem tartom még soknak. Mondjuk2 szàmjegyű partner huszonéves kor elején- közepén màr sok... 13 plàne. Arra kívàncsi lennék hogy amelyik pasi a 4-et soknak tartja, annak ugyanannyi idősen mennyi partnere volt? Vagy még mindig megy a kettős mérce?
2017. jún. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, csak azt sem értem, ezt melyik tahó fszhuszár találta ki. Rengetegszer megkapom én is, hogy tapasztalnom kell még, mert ott fogom hagyni az illetőt 30 évesen, hogy éljek, ha most nem teszem. Kössz, nem fogok csak ezért kipróbálni embereket, nem kell nekem kiélnem magam ahhoz, hogy ne tudjak lakatot tenni a puncimra.
2017. jún. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
59%

Én nekem 22 évesen kemény 1 partnerem volt/van, a jelenlegi barátom aki nálam 10 évvel idősebb.

A 4 az egyáltalán nem sok. De amúgy én azokat a lányokat sem ítélem el, akiknek 10 felett van már ennyi idősen. Ezt a dolgot úgy állítják be a fiúk mintha egy lány értéke rohamosan csökkenne minél többen d..ugják meg. Aztán persze ezek a fiukák is simán megdöntögetnék ezeket a csinos lányokat.

Nekem is biztos sokkal de sokkal több partnerem lett már volna, ha alapvetően nem olyan beállítottságú lennék, hogy nagyon nehezen engedek közel magamhoz valakit, illetve azt is utálom ha csak egy lyuknak néznek. Mert jó sokszor lehetett volna rá alkalmam, bulikban, ismerősökkel szexelni, de baromira utáltam azt érezni hogy nekik nem én, és a személyiségem kell, hanem a p..cnim. Ennek ellenére szerintem pont ez az a 20-on éves kor az a kor, ahol felszabadultan, teljesen kötetlenül mindenki úgy éli ki magát ahogy akarja. Ha meg valaki nem akarja az meg ne élje ki magát. Ennyi. Nem kell ezt túl agyalni. Senkinek nem növekszik vagy csökken az értéke a partnerek számától

2017. jún. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem tapasztalatlan, inkább ringyó.
2017. jún. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!