Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen a párkapcsolat egy 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a párkapcsolat egy 25 év feletti tapasztalatlan férfival? Zavaró lehet, hogy nem volt nővvel?

Figyelt kérdés
Rólam lenne szó, nem találok olyan lányt aki kivül, belül tetszene. Nem volt valami jó gyerekkorom és tini korom. Elméletben elég sokat tudok a kapcsolatok műkődéséről, olvastam is láttam, hogy működik. Nem vagyok egy kamasz szintjén. Én mindig is egy komolykapcsolatot szerettem volna és, ha lenne egy olyan nőm akit igazán vonzónak találok fel se merülne bennem a kiélési vágy.
2017. jan. 26. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy tapasztalt, vagy nem tapasztalt, a megcsalások nem ezen múlnak, hanem azon, hogy a felek tényleg igazán szeretik e egymást, vagy csak úgy együtt vannak.
2017. jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezzel teljesen egyetértek!
2017. jan. 26. 09:48
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Borzasztó. Gőze sincs magáról, mert még soha semmilyen hatás nem érte. Nem tud semmit a féltékenységről, hűségről, önbizalomról, nem tud kezelni egy nőt sem érzelmileg sem testileg. Testileg legalább lelkesek(már ha nincs merevedési gond az izgatottság miatt, vagy a korai elsülés miatt), de sikertelenek.


Többet nem jövök össze tapasztalatlan férfival.


A kapcsolat olyan, mint mondjuk a rúdugrás. Olvastál róla. Csodás. Láttad már. Csodás. De ettől még nem fogod tudni összehozni, be kell gyakorolni, hogy reagáljon a tested. Vagy mondjuk egy korizás. Egyik láb, másik láb, puff.


Ez persze nem azt jelenti, hogy akik már koriztak profik. Csak azt, hogy később esnek el.


Flörtölj lányokkal első lépésként. Érd el, hogy akarjanak járni veled. Nem kell velük járni, ha nem akarsz, de legalább tudni fogsz valamit arról, hogy működnek.

2017. jan. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%

"Többet nem jövök össze tapasztalatlan férfival. "


Akkor aki tapasztalatlan az dögöljön meg?! Még szerencse, h ne minden csaj így áll a férfiakhoz, különben sokan soha nem találnának párt. Valahogy el is kell jutni odáig, hogy valaki tapasztalt legyen és nem mindenkinek megy ám ez olyan könnyen, pláne hogyha igényes és megválogatja a partnereit és nem csak úgy össze-vissza fűvel-fával dugdos,aki éppen szembejön, de téged nyilván az ilyen férfiak jobban kielégítenek, hát egészségedre, szíved joga ,válaszd őket.

2017. jan. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Nehéz!

Volt "szerencsém" ilyen pasihoz.

Fogalma sincs az érzelmekről, hatalmas önbizalomhiánya van, nem ért a nőkhöz. Nem tudja kimutatni az érzelmeit, míg szóban, elméletileg mindent tud a kapcsolatokról, gyakorlatilag semmit.

Testi kontaktust alig mer kezdeményezni.


Megfogadtam soha többet ilyennel nem jövök össze!

2017. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Így 30 felé már igen, tudod az átlagos nő családot akar, hosszútávú kapcsolatot meg ilyenek. Nem olyat akar pátyolgatni, aki most kezdi a kapcsolatok iskoláját.


Próbálkozzon 19 éveseknél. Nekik még nem tűnik fel, hogy miben más az ilyen férfi, mert még nekik sincs sok közük a kapcsolatokhoz.

2017. jan. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jézusom ennyi megkeseredett negatív nőt! Szerencsére az ilyeneket kerülöm jó messziről. Általánosítotok csak a rosszat látjátok tipikus magyar mentalitás. Hol írtam azt, hogy csak laza kapcsolatokat keresek? Fentebb írtam, hogy én mindig is csak komolyabb kapcsolatokat kerestem. Attól, hogy ti kifogtatok egy érzelmi analfabétát akinek nem volt még barátnője még lehet egy olyan ember is érzelmi roncs akinek már több kapcsolata volt. Sajnállak titeket, hogy ennyire felszínesek vagytok és mindenbe a rosszat látjátok.
2017. jan. 26. 11:23
 8/8 A kérdező kommentje:
Na és nem egy pótanyát keresek aki pátyolgat, hanem egy egyenrangú partnert.
2017. jan. 26. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!