Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfi hány éves korági nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi hány éves korági nem zavarna ha tapasztalatlan?

Figyelt kérdés

A nők, a randizás a kapcsolat kialakítása,szex terén.

Mi az a korhatár ami felett már nehezen tanulható meg az ami egy kapcsolat kialakításához kell?

Akinek 30-ig nem volt barátnője az mire számítson?

Mennyire fogják a nők kiröhögni és elkerülni?

Milyen korosztálynál lehet még esélye?



2015. aug. 10. 14:27
1 2
 1/11 Blade Bone ***** válasza:
59%
Ha van pénzed semmi gond, rendelsz egy csajt oszt jóvan. Egyébként nem értem mit kell tanulni egy kapcsolatban? Együtt élés? Lol, hát a családommal is együtt élek, valszeg ha normálisak a körülmények, ezt egy másik ember is el tudja fogadni, csak úgy ahogyan én is. Szex? Hát ez is fura, szerintem ahoz hogy elsőre klappuljunk egy másik emberrel, mágusnak kéne lenni. Megszokás? Egy nap ismeretség után senki nem fogja megszokni a másikat. Az meg elég valószínű, hogy ha valakivel nem tudok kijönni, akkor azzal évek múltán se fogok. Akkor mit kell tanulni?
2015. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
22-23 éves korig. Utána már gáz. Akinek 30ig nem volt barátnője, annak oka van. Valószínűleg csak a maradék közül találhatsz magadnak (pl elvált anyák gyerekekkel, 30 éves szűzlányok, bányarémek, bálnák...).
2015. aug. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bárhány éves koráig nem számít, úgyis tapasztalatlan lesz, mivel minden nő más és más.

(Nojó... úgy párszáz nő "elfogyasztása" után azért a szexről már kezdhet tudni valamit.)


De visszakérdeznék:

Szerinted az egy olyan pozitív dolog egy lány esetében, ha átment rajta János, meg a város?

2015. aug. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

semmi, sem gáz :)

én nő létemre örülnék ha nekem kéne egy pasit bevezetnem a nők világába. Mivel én "tanítom" meg, így nyilván úgy fog sikerülni ahogy a nekem a legjobb

magyarul a világ legszerencsésebb nője lesz ha bárkivel is párkapcsolatba kerülsz :)

2016. jan. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha 30 éves szűz pasi azt hazudja, hogy nem szűz, sehogyan nem lehet ezt tetten érni, ha kiépül a komoly kapcsolat, akkor meg előbb utóbb elmondod, hogy neked ő volt az első...
2016. jan. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
max. 25-ig. Kérdező: nagyon fontos, hogy könyvekből és internetről nem lehet eleget olvasni érzelni helyzetekről, reális Helyzetmegoldásokról, Toleranciáról, Szeretetről.
2016. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen kérdésekre jövő válaszok szerintem nem az őszinteségre sarkallják az érintetteket....

az jusson eszébe sok embernek hogy akinek 30 éves koráig nem volt senkije annak oké, oka van. de akinek mittudomén 50 nője volt, az is jelent valamit:pl a hapsi csak kihasználja a lányokat vagy jobbnak hazudja magát de rendre kudarcot vall valamivel és őt dobják......

2016. jan. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 31 évesen volt az első, az oka pedig az, hogy az orvasi mellett nekem nem fért bele, hogy csajozzak...
2016. jan. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 28 vagyok, még szüzi. Egész egyszerűen mert évekig szerelmes voltam egy lányba akivel végül csak nem jött össze.
2016. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Eddig egy barátnőm volt.2 éve próbálom rá venni magam hogy oda kéne menni a nőkhöz ismerkedni de gyáva vagyok.Elég gáz ha valaki ilyen béna.27f
2016. febr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!