Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, szerintetek tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek tapasztalatlan egy olyan 21 éves nő, aki eddig 4 férfival volt?

Figyelt kérdés
Én nem érzem így, de randiztam a napokban egy 35 éves pasival, és nagyon meglepődött. Azt mondta, hogy nem tudja így merjen-e velem kezdeni, mert tapasztalatlan vagyok és később valószínűleg több pasit is ki akarnék próbálni. Ez szerintem hülyeség, ismerem magamat, hogy nem vagyok ilyen, csak nem értem, hogy miért akkora baj ez egyeseknek. Vagy tényleg ritka, hogy valakin ne ment volna át a fél város ennyi idős korára? A barátnőimnek is kb ennyi barátjuk volt eddig pedig.
2017. jún. 14. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
nekem most volt egy kapcsolatom egy 22 éves lánnyal.. 13. voltam neki... S megsértődött mikor elmondtam a véleményem miszerint az sok és elég ribis...
2017. jún. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A 35 éves a negyedik volt?
2017. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért, az jobb lenne neki ha már lettél volna 100+ pasival meg keféltél volna fűvel-fával? :)

Ha ilyen hülyeségen kattog hagyd a p_csába, találsz nála jobbat.

2017. jún. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem, vele nem feküdtünk le.
2017. jún. 14. 15:46
 5/14 anonim ***** válasza:

Lehet másra értette a tapasztalatlant, nem a szexre.

Én szívesen cserélek tapasztalatokat! 😉

2017. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
A 4 nemhogy kevés, hanem sok egy ennyi idős lánynak. Bottal se.
2017. jún. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nincs veled baj, az a pasas meg hülye.

Ha 30-an átmentek volna rajtad, akkor is karhatnál még pár plusz pasit, ha olyan lennél.

2017. jún. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi pasi. Az a sejtésem, vannak még ott érdekes gondolatok.
2017. jún. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az a pasi tapasztalatlan, csak nem az ágyban, hanem az emberek terén. Két partnerem volt, egy egy és egy fél éves kapcsolatban, mindent, ismétlem, MINDENT kipróbáltunk, ami eszünkbe jutott és amit mindketten akartunk. Na most, egyrészt mindenkit más izgat fel és másképp szereti, szóval ha végigkefélem a fél várost és a másik feléből megismerek valakit, nem fogom tudni, neki hogy jó, ahhoz össze kell csiszolódni, beszélni róla, kitapasztalni stb. Másrészt, attól, hogy az ember szétteszi mondjuk a lábát és hagyja, hogy dugják, mindezt kb. naponta más-más emberrel, nem lesz tapasztalt. Ugyanúgy fogalma nem lesz a jó szexről. Meg a lehetőségeiről sem.


Úgyhogy ha az uraság ribit keres, hajrá, de ne jöjjön gyenge kifogásokkal.

20l

2017. jún. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Öhm, miért mindenki a szexre gondol elsősorban? Nem lehet, hogy a kapcsolat érzelmi oldalára gondolt a pasas? Úgy csináltok, mintha a szex lenne egy párkapcsolat legfontosabb eleme. Fontos, de nem a legfontosabb. Szóval lehet, hogy itt arra gondolt, kevés férfit ismertél meg eddig és emiatt leszel elsősorban kíváncsi másokra.
2017. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!