Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyok szép "ott lent",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szép "ott lent", mi lesz így velem? Ha szeret egy pasi így is elfogad majd?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó hogy nem vagyok túl esztétikus alul, se a puncim se az ánuszom. Mikor baba voltam volt 3 korrekciós műtétem mert nem fejlődött ki tökéletesen ott minden és át kellett vágni itt-ott. Emiatt pedig nem lett szép. Kicsi koromban persze nem érdekelt, nem is tudtam róla csak mikor tini lettem akkor jöttem rá hogy nem ilyennek kellene lennie, anyukám csak akkor mondta el mi volt a baj velem újszülöttként. De a lényeg hogy emiatt nagyon gátlásos vagyok,amit nem tudok feloldani, már ismerkedésnél is az jár a fejembe mit szólna hozzá a pasi ha meglátná. Attól félek fel sem izgulna rám. Emiatt nem volt még barátom. Szeretnék már szexuális életet élni de kb lehetetlennek érzem hogy egy normális pasi ezt elfogadja mikor van egy csomó lány akinek gyönyörű ott minden. Előre szólni meg nem akarnék, mert az elég hülyén jönne le hogy szex előtt szólok, hogy nem fogja szép látvány fogadni, ez annyira megalázó. Most mit csináljak?

2017. jún. 11. 17:03
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat! Képet nem küldök senkinek, nem vagyok őrült:)

Lehet én rosszabbnak látom a helyzetet mint amilyen. Arra már gondoltam hogy bár nem részletezem miért de azt kimutatnám a pasinak hogy félek mert nem tartom magamat szépnek. Csak nem akarom hogy rosszul süljön el és az önbizalomhiány riassza el. Részletezni azért nem akarnám mert kínos meg fel is hívnám rá a figyelmét. Hát nem jó helyzet, nagyon sokat sírtam már miatta hogy ilyennek születtem. Még nem volt kölcsönös szerelemben részem, csak abban tudok reménykedni ha tényleg szeret majd valaki szinte észre sem veszi.

2017. jún. 11. 23:34
 22/22 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan barátnőm, aki egy autóbaleset miatt konkrétan hosszában felnyitottak. A műtét helye nem kicsit látszott. Ezzel ott az ágyban szembesültem.

Valahogy pont nem érdekelt.

Sőt, az arca sem volt épp. Nem ez számított.

Jó párszor, több hónapon keresztül együtt voltunk.

De nem minden fehér és fekete, bizony vannak olyan tahók és tapintatlan bunkók, akik bizony elszaladnának ebben a helyzetben.

Sok pasi küzd hasonló problémával (pöttyös, görbe, kicsi, heges, akármi). Ne stresszelj. Kép nélkül persze mindenki csak azt mondhatja, h biztos nem olyan gáz.

A valóság az, hogy valahol van valaki, aki elfogad téged (több is), de lehet, hogy előtte lesz pár csalódásod. Ezen nem szabad összeomlanod! Bízzál magadban, ejtsd le, ha ilyennel találkozol. A külső nem minden.

2017. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!