Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyok szép "ott lent",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szép "ott lent", mi lesz így velem? Ha szeret egy pasi így is elfogad majd?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó hogy nem vagyok túl esztétikus alul, se a puncim se az ánuszom. Mikor baba voltam volt 3 korrekciós műtétem mert nem fejlődött ki tökéletesen ott minden és át kellett vágni itt-ott. Emiatt pedig nem lett szép. Kicsi koromban persze nem érdekelt, nem is tudtam róla csak mikor tini lettem akkor jöttem rá hogy nem ilyennek kellene lennie, anyukám csak akkor mondta el mi volt a baj velem újszülöttként. De a lényeg hogy emiatt nagyon gátlásos vagyok,amit nem tudok feloldani, már ismerkedésnél is az jár a fejembe mit szólna hozzá a pasi ha meglátná. Attól félek fel sem izgulna rám. Emiatt nem volt még barátom. Szeretnék már szexuális életet élni de kb lehetetlennek érzem hogy egy normális pasi ezt elfogadja mikor van egy csomó lány akinek gyönyörű ott minden. Előre szólni meg nem akarnék, mert az elég hülyén jönne le hogy szex előtt szólok, hogy nem fogja szép látvány fogadni, ez annyira megalázó. Most mit csináljak?

2017. jún. 11. 17:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom, latni kene a csunyadat.
2017. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem lány az L, ne küldd el nekim
2017. jún. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%
Az L lovászfiút jelent.
2017. jún. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
7%

Nekem van egy ötletem. Mi lenne ha először kipróbálnád egy nagyon részeg férfin ezt a dolgot? Mivel be van baszva ezért kisebb az esélye, hogy észreveszi, de ha észreveszi, és még részegen sem akar megdugni akkor gáz van, viszont nem égsz be annyira, mert egy részeg úgysem fog emlékezni rád, ha egy szórakozóhelyen szeded össze akkor meg főleg nem.

Ezzel magadnak is letesztelheted, hogy mi a helyzet a valóságban. Milyen ötlet?

2017. jún. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján én hegekre és sebekre gondolok. Nem hiszem hogy azzal foglalkozna bárki is, amint odakerül a sor. Egyébként vannak nagyon csúnya női nemi szervek, vannak szebbek. Légy ápolt és tiszta ott lent és rendben leszel. :)


Hány éves vagy?

2017. jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom van ott egy vágás??? Mármint a puncidon van egy vágás úr isten ilyet még sosem láttam!!!! Na jó viccet félre téve ha össze volt nőve és szétvágták akkor akkora különbség nemlehet érted mire gondolok? Mármint egy kilógó nem látható kisajkakkal bíró "baba" punci is olyan mint egy vágás érted :D De gondolom neked nem olyan. Egyébként elég sok állat írt eddig ide pl #14-es meg akik képet akarnak kierőszakolni belőled, de én most megengedem magamnak a pofátlanságot, hogy föléjük helyezem magam és normális férfiúnak titulálom magamat és ezért azt tudom nyilatkozni a "normális" és értelmesebb férfitársaim nevében is, hogy ha tetszik a lány és eljutunk addig, hogy lefekszünk akkor egyáltalán nem fog érdekelni, hogy neked ott egy picit furább mint másoknak. Ha meg tegyük fel szerelmes is vagyok akkor pedig ez a kis szépséghiba csak meg különlegesebbé tenne legalábbis nálam így van. Pl az első barátnőm hibátlan volt kívül belül nagyon gyönyörű csaj volt de Ő nagyon utálta, hogy "lógtak" a mellei meg "messze" vannak egymástól, egyszóval nem találta szépnek és nagyon zárkózott is volt miatta. De mivel azok az Ő mellei ezért nekem a legszebbek és legtökéletesebbek és legkívánatosabbak voltak bármilyen nehéz is ezt elhinni.

Veled is ez lesz, ha valaki tényleg igazán szeret akkor fikarcnyit sem fogja zavarni sőt...

2017. jún. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ne csinálj ebből problémát. A nők 80 %a gátmetszéssel szül, tehát vágás és hegek maradhatnak utána, mégis születik 2. többedik gyerek :)
2017. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Szerintem a nők jelentős része nincs megelégedve valamelyik testrészével. Kinek a melle nem tetszik, kinek a feneke, kinek a puncija.

Nekem nagyon salátás. Nem az a "picit kikandikál" típus, hanem mikor az egész kilóg, nagyajkam meg alig van, nem takar belőle semmit. Mondanom sem kell, minden párkapcsolatomban a szexet egy pár hónapos aggódás és sírásig hergelés előzte meg. És aztán mi volt? Természetesen semmi. Nem lankadt le tőle egyik páromnak sem, nem hagytak el, sőt, mindegyik szívesen kényeztette.

Persze, a tiéd elég speciális eset, hiszen nem csupán egy "normál variáns", hanem látszódnak a műtét hegei. De hidd el, ha egy olyan férfi, aki szeret és elfogad, a lábad közé kerül, pont nem fogja érdekelni:)

Rengeteg nőnek van itt-ott olyan-olyan sebhelye, akár kifejezetten nagyok, külső szemmel nézve akár "csúnyának" is mondhatók, az adott férfit meg pont nem érdekli, vagy akár kifejezetten szexepilnek is tartja. A szerelem fura dolgokat hoz ki az emberből. A hasamon van egy műtéti heg, ami bár picike, igen rondán gyógyult. Arra is mindig kapok pár extra puszit:)


És egyébként: munkámból kifolyólag igen sok női nemi szervvel találkoztam, hidd el, van mindenféle, és elég sok olyan van, amire nem kifejezetten mondanám rá, hogy esztétikus. Aztán még is mindegyiket szereti valaki:)


Plusz még valami: egy normális kapcsolatban nyugodtan meg lehet beszélni szex előtt az ilyesmit, ha te úgy jobban érzed magad. Én is elmondtam anno a barátomnak, hogy baromira félek, mert nem vagyok megelégedve minden részemmel.

2017. jún. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
8-as, te barom, ennek a lánynak nem az kell, hogy valaki nagy kegyesen elfogadja, hanem hogy valakinek ő így legyen gyönyörű, ahogy van.
2017. jún. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Még valami:


Kérdező, ne küldj senkinek képet, ide sok kiéhezett, kangörcsös kis nyomi jár, akiknek minden mindegy, csak lyuk legyen rajtad. Életükben nem volt közük semmilyen nőhöz, ezeknek bárki jó lenne, hát persze, h kapod majd a sok "én elfogadnálak" adományt.

2017. jún. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!