Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyok szép "ott lent",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szép "ott lent", mi lesz így velem? Ha szeret egy pasi így is elfogad majd?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó hogy nem vagyok túl esztétikus alul, se a puncim se az ánuszom. Mikor baba voltam volt 3 korrekciós műtétem mert nem fejlődött ki tökéletesen ott minden és át kellett vágni itt-ott. Emiatt pedig nem lett szép. Kicsi koromban persze nem érdekelt, nem is tudtam róla csak mikor tini lettem akkor jöttem rá hogy nem ilyennek kellene lennie, anyukám csak akkor mondta el mi volt a baj velem újszülöttként. De a lényeg hogy emiatt nagyon gátlásos vagyok,amit nem tudok feloldani, már ismerkedésnél is az jár a fejembe mit szólna hozzá a pasi ha meglátná. Attól félek fel sem izgulna rám. Emiatt nem volt még barátom. Szeretnék már szexuális életet élni de kb lehetetlennek érzem hogy egy normális pasi ezt elfogadja mikor van egy csomó lány akinek gyönyörű ott minden. Előre szólni meg nem akarnék, mert az elég hülyén jönne le hogy szex előtt szólok, hogy nem fogja szép látvány fogadni, ez annyira megalázó. Most mit csináljak?

2017. jún. 11. 17:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem zavarna. Ugyanúgy jó érzés benne lenni. Mennyivel másabb? V hogy néz ki?
2017. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
11%

Attól függ mi volt a baj. Ha netán az hogy péniszed is volt és ezt korrigálták akkor lennének fenntartásaim.

Amúgy átérzem a problémát mivel nekem sem esztétikus odalent, tele vagyok fordice pöttyökkel. Orális szex valószínűleg szóba se jöhetne az esetemben.

2017. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
Hülyeség azt gondolnod, hogy fel sem fog izgulni rád senki. Elárulom, mire lekerül a ruhád, addigra már annyira be lesz rád indulva a párod, hogy alig bír majd magával. Szerintem ha valaki téged szeret, és értelmes, normális értékrendű ember, akkor nem fogja zavarni semmilyen műtéti heg, vagy esetleg esztétikai hiba odalent.
2017. jún. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen mértékű dologról beszélünk. Sokszor az ember szigorúbb magához, mint mások lennének. Ellenben látatlanban ilyeneket nem lehet mondani: "Engem nem zavarna. ", mert felelőtlenség. Valami hasonlót nem tudsz keresni? Mert így tényleg el nem tudom képzelni és lehet csak te nagyítod fel a problémát.
2017. jún. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem volt péniszem:D Mindenem olyan mint kell lennie csak csúnyább kivitelben. Össze voltak nőve a kisajkaim, a hüvelybemenetem meg az ánusz és punci közti gátnál is valami nem volt megfelelő, de ezt megmondom őszintén én sem tudom pontosan, már anyukám sem emlékszik milyen volt, én meg főleg nem. A lényeg hogy szét lett vágva ami összenőtt, le lett vágva ami nem kellett oda, de nyilván gyógyulás után maradtak ennek nyomai, ezt leírni nem nagyon lehet.
2017. jún. 11. 17:17
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg csak a helyes megítélés végett, van róla kép?
2017. jún. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
#3 De pont attól félek hogy be van indulva, lekerül a ruha és hirtelen elmegy a kedve az élettől is. Ezt a szégyent nem élném túl.
2017. jún. 11. 17:18
 8/22 anonim ***** válasza:
Én elfogadnálak.
2017. jún. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem tennék fel képet a sajátomról, ehhez hasonlót meg mégis hol keressek?:D Sztem ez elég egyedi, nem hiszem hogy túl sokaknak pont ez lett volna a bajuk és még kép is lenne róla.
2017. jún. 11. 17:20
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Küld privátban.

L.

2017. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!