Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire elvárt egy nőnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elvárt egy nőnél hogy a férfinek legyen autója és akarjon tudjon vezetni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 10. 12:49
1 2 3
 21/28 Krukutyán Levente ***** válasza:
#19 ez mind szép és jó és érthető csak azt az egyet nem értem ilyenkor, hogy ezt miért a férfitől várod el feltétlen? te képtelen vagy autót szerezni? egy nőnek nem kell önellátónak lennie?
2017. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

A Passatot úgy írtad, mintha valami egetrengető dolog lenne.

Nekünk is nagy autónk van,legalább kényelmes.

Menj már el valahova mondjuk egy Matizzal.Ezer év mire oda érsz.

Én imádom, hogy párom igenis odalép neki ha kell, és nem szuszogunk.Ok, vezet több mint 30 éve, és külföldi útjainak köszönhetően rengeteget levezetett már.

2017. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Volt kocsim, de eladtuk.Volt egy szörnyű autóbalesetem, azóta nem vezetek.
2017. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Hat egy felnott ferfinal szerintem eleg gaz. Hogy nez az ki, hogy nekem, mint no, kell ot allandoan furikazni? (A hangsuly az allandon van)

A lakossag 1,5% epilepszias, de meg ebbol is nagyon sokan vezethetnek, koztuk en is, meg egy csaladi barat is, szoval nem vagyok egyeduli eset. Nyilvan, ha beteg es azert nem vezethet az egy tok mas dolog. Arrol nem tehet senki.

Meg vannak emberek, akiknek tenyleg nem valo a vezetes, csak on- es kozveszelyes lenne. Ok ne is vezessenek, de valoszinuleg a parom se fog lenni. Oke, ha amugy minden alomszeru, tokeletes, akkor nem ezen fog mulni az egesz, de nekem furcsa lenne. Nekrm hozzatartozik a ferfi kephez a vezetes. Nekem egyertelmu, hogy ha ott a parom is, akkor o fog vezetni, nem en. Kiveve persze, ha eppen nem tud vmi miatt (gyogyszer, rosszullet, alkohol, stb)

2017. jún. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ha nem is akar megtanulni vezetni, az nálam kizáró ok. Én imádok vezetni és autóm is van, de ha majd család lesz, kell a két jogosítvány a háztartásba, nem azért, mert nekem derogál a vezetés, hanem, mert egyfajta szabadságot ad.
2017. jún. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én nem várom el, hogy kocsija legyen, de azt igen, hogy jogsija legyen, vagy meg akarja szerezni a közeljövőben. Kocsit együtt is össze tudunk hozni, de egy olyan helyen, ahol óránként jár a busz, és csak este tízig, nem tűrném el, hogy ha gáz van a kölökkel, fél órába teljen, mire begyalogolnak az ügyeletre, mert ugyebár én se csak a hátsómat vakarom az életben, szóval nem leszek mindig ott, hogy megoldjam az ilyen problémákat.
2017. jún. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"ha már 8-9 éves a kocsid, lassan kezdj gondolkodni egy vadonatújon"

A páromnak 25 lesz a kocsija nemsokára, és imádom. Az "álomautóm" meg 50 éves lett nemrégiben.

Akkor én nem is nő vagyok?

(Mellesleg édesapám felsővezető, és 13 éves a kocsija... tökéletes neki, jó állapotú, van benne minden ami kell, megy, mi a francért lapátoljon ki az ablakon egy csomó pénzt csak azért, hogy vagány lehessen? Megtehetné, de akkor már hasznosabb lenne eltüzelni az árát, akkor legalább melegítene...)

2017. jún. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ja, amúgy attól függ, Pesten konkrétan ki szoktam nevetni azokat, akik a belvárosból a belvárosba képesek kocsival "menni" (inkább araszolni).

A párom szülőhelye és az én szülővárosom között jár napi 3 busz, az utolsó délután 4-kor, 2-3 óra menetidővel (átszállástól függ), kocsival olyan 45 perc az út. Eléggé bajban lettünk volna a külön élős korszakban, ha nincs kocsija és jogsija (fél éve voltunk együtt, mikor nekem is lett, szóval nem csak tőle vártam el)

2017. jún. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!