Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire elvárt egy nőnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elvárt egy nőnél hogy a férfinek legyen autója és akarjon tudjon vezetni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 10. 12:49
1 2 3
 11/28 Költőnő? ***** válasza:
100%
Hát nekem pl az uram epilepsziás, szóval, ha akarna sem vezethetne. Óvatosan az ilyen kijelentésekkel, mint alap, meg minimum, mert akárhány százalék az, aki vmiért nem tud vagy akar vezetni; akkor is több emberről beszélünk. Nekik se nem alap, se nem minimum és sztem az ilyen kijelentések marha degradálóak rájuk nézve.
2017. jún. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Ezt nem úgy kell felfogni, hogy elvárás. A nők választhatnak a férfiak közül és bolond lesz nem azt a férfit választani, aki kényelmes életet tud neki biztosítani, amihez hozzátartozik, hogy az illetőnek kocsija is legyen.
2017. jún. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
12. Ez nem igaz, egy nő nem választhat max nagyon fiatalon és rövid távú kapcsolatra, aztán 30 felett egyre kevésbé, mivel egyforma a férfi női arány. Nem jut minden nőnek olyan aki mellet kényelmes élete lehet ez tény!!!!!!!
2017. jún. 10. 13:27
 14/28 anonim ***** válasza:
:D A kényelmes életnek nem része az autó. Ez értékrend kérdése. Kiemelkedően jó fizetés mellett sem akarunk autót venni, mert nincs rá szükség. Felesleges olyasmire költeni, amit nem használunk, ez ennyiről szól. Semmi köze a kényelemhez.
2017. jún. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
30 felett ugyanúgy választhat a nő, max. már nem játszanak a top-férfiak, akiket korábban nem volt gond megszerezni. Mindig, minden korosztályban több a férfi jelentkező, mint ahány szabad nő van.
2017. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Mindig, minden korosztályban több a férfi jelentkező, mint ahány szabad nő van.


Lehet több, de hidd el a ezen férfiak nagy része messze van az elvárt férfitól, aki mellett kényelmesen élhet egy nő.

2017. jún. 10. 13:36
 17/28 anonim ***** válasza:
Miért kell férfi a kényelmes élethez? Nőként kérdezem, miért nem veszel te magadnak autót? Én tudnék. Tanulni kell hozzá és dolgozni.
2017. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Közvéleménykutatás? Engem nem érdekelt. A párom tudott vezetni, de nem volt autója, mikor megismerkedtünk. Mivel hidegen hagynak az autók, rá se kérdeztem erre, mert nem érdekelt.
2017. jún. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Kérdező, nekem valahogy mindig úgy alakult, hogy sem huszonéves koromban, sem most 30-as éveimben nem biciklivel jöttek értem, ha randira mentem, hanem kocsival.Sosem tudatosan volt ez így, egyszerűen így alakult.Mint írtam, párom járhatna busszal dolgozni, hisz fizetik, de inkább marad a kocsi mellett, pedig azt senki nem fizeti, önköltséges így, de legalább nincs semmihez kötve.

Öcsém 24 évesen vett autót, de ezért Németben gürizett sokat.(lakása is úgy lett)

Vállalkozást akart, kellett a kocsi, támogatni minket senki nem tudott, szüleink nagyon régen meghaltak.

Kényelem?Igen, valahol az is, de más is, praktikusabb, gyorsabb.

30 felett vagyok, ha esetleg válogatnom kéne, akkor is csak olyat találnék, akinek van kocsija.Mert alap, valahol létszükséglet is.

Az már más dolog, hogy most fogunk rákölteni baromi sok pénzt, mert egy alkatrész nem tízezres tétel, hanem a tízszerese.(ha szerencsénk van)

2017. jún. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A legrosszabb ***** válasza:
21%
Eléggé el van várva. Lehetőleg 10 évesnél idősebb ne legyen a verda, lehetőleg ne Matiz-Twingo-Lupo típusú, hanem Cruze-Fluence-Passat kategóriájú legyen (közép-, vagy felsőközépkat.), és ha már 8-9 éves a kocsid, lassan kezdj gondolkodni egy vadonatújon. A nők azt képzelik, hogy a Balkán Nyugat-Európa, és egy 30 éves faszi röhögve cserélgetheti az autóit 3-4 évente, mint a németek.
2017. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!