Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan férfinek lehet barátnője aki olyan szakmát tanul amivel később 120 ezer forintot kereshet?

Figyelt kérdés

Nincs érzékem a reál tárgyakhoz, ezért inkább könnyű szakmát tanulok, hogy legyen valami papírom. Tudom, hogy nem fogok vele menni semmire, de ha még szakmám sem lenne, akkor már egyből ki lennék lőve minden jó nő szemében. Végzek egy ilyen könnyű okj-s turizmus szakot, de ennyi. Azt tapasztalom, hogy a velem egy csónakban evező csajok, akik szintén ilyen "semmi" szakmát tanulnak, azok is lenéznek engem, meg az ilyen férfiakat. Nekik is mindnek a mérnök kell, meg az, aki majd kezdő fizetéssel is lehozza nekik a csillagokat az egekről.

Miért kell ezt lányok? Miért nem elég egy szerényebb fiú mint én, szerényebb jövőképpel?


2017. máj. 31. 14:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mie
2017. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ez? Miért nem elég egy szerényebb lány a jó nő helyett?
2017. máj. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerinted ennyi fizetésből mikor fogsz tudni önállósodni a szüleidtől és elköltözni? Szerinted a gyerekeidet el tudnád vinni nyaralni, ha egyetemre akarnának menni, tudnád fizetni a taníttatásukat?
2017. máj. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%
Én párom is 120e-t keres, nekem nincs vele bajom. Sztem azok a csajok, akiknek kb. a csupasz seggükre nagyok az elvárásaik, olyanok is, és aki nem hülye az emberekhez, azonnal levágja, hogy felszínesek minden más téren is (csak ugye sok pasinak inkább lényeges a feszes mell, vékony test, lapos has, kerek feszes fenék, hosszú csodás haj, mint hogy ne egy flegma felszínes csajnál próbálkozzanak). De rengeteg nő van, akinek ez nem hátrány, amennyiben a srác tartósan dolgozik vagy aktívan keres munkát, és jó a hozzáállása a munkához.
2017. máj. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm... Vajon miért nem jó a nőknek egy olyan link senkiházi, aki ilyen alibiszakot is csak azért végez el, hogy legyen esélye csajozni?! Érthetetlen. Nem tudom, miért ér többet a szemükben olyan, akik bekerül egyetemre és diplomát szerez, hogy dolgozni tudjon és karriert építsen...

Tuti, hogy csak a pénz miatt!


Miért nem mész el vetkőzni? A "csippendél" elég jól fizet, meg könnyű is.

2017. máj. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

"minden jó nő szemében"

Ha te csak jó nőt akarsz, miért ne akarhatna minden lány jó pasit?

2017. máj. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Mert ennyi penzbol (ketszer ennyibol SE) nem lehet megelni. Nem hogy majd osszekoltozni, lakast/hazat venni, autot venni es fenntartani, gyereket vallalni...

Vannak az embernek celjai, amit egy bizonyos kortol mar szem elott tart, amikor part keres, valaszt. Most ha a csaj is ennyit keres, eselyetek nincs ezekre, ha nem okoskodtok ki valamkt, vagy sefteltek valamivel. Ez konkretan arra eleg, hogy ne halj ehen, de ha otthonrol kivagnak, hogy edes kisfiam ideje lenne elkoltozni, akkor meg arra se eleg.

2017. máj. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Na és a csajok?? Tudom, hogy nem fogok tudni ennyi pénzből külön élni a szüleimtől, de a csajoknak miért nem gondjuk ez, akik ugyanezt tanulják mint én??
2017. máj. 31. 14:20
 9/25 anonim ***** válasza:
20%
Mert legtöbb esetben a csajoknak elég annyi,hogy jól nézzenek ki és már is betudják rakni a feneküket készbe,jóba. Tisztelet a kivételnek!
2017. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
8.; nem másra kell mutogatni, az legyen a csajok dolga, hogy oldják meg. Mit akarsz te barátnőt és hova? Majd ő is odaköltözik az anyucikádhoz? Ezt hogy gondolod?
2017. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!