Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan férfinek lehet barátnője aki olyan szakmát tanul amivel később 120 ezer forintot kereshet?

Figyelt kérdés

Nincs érzékem a reál tárgyakhoz, ezért inkább könnyű szakmát tanulok, hogy legyen valami papírom. Tudom, hogy nem fogok vele menni semmire, de ha még szakmám sem lenne, akkor már egyből ki lennék lőve minden jó nő szemében. Végzek egy ilyen könnyű okj-s turizmus szakot, de ennyi. Azt tapasztalom, hogy a velem egy csónakban evező csajok, akik szintén ilyen "semmi" szakmát tanulnak, azok is lenéznek engem, meg az ilyen férfiakat. Nekik is mindnek a mérnök kell, meg az, aki majd kezdő fizetéssel is lehozza nekik a csillagokat az egekről.

Miért kell ezt lányok? Miért nem elég egy szerényebb fiú mint én, szerényebb jövőképpel?


2017. máj. 31. 14:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges ilyeneken aggódni. Az életben nem lesz állásod ilyen okj fasságokkal.
2017. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én MSc diplomával kevesebbet keresek. Tény, hogy nincs is barátnőm.
2017. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Azért egy mérnököt, fejlesztőt ne hasonlíts egy OKJ-s képzéshez. Valamiért csak megbecsülik őket.
2017. máj. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

19-es. Azért annyi a nettó kereset átlagba mert hozzá van téve a sok politikus bére ami felnyomja. Ha azokat leveszed egyből 120-nál találod magad,max 130-150 000 közt.

OKJ-ből is jót kell választani,nem azt amivel semmit se tudsz kezdeni és felér egy diplomáshoz! Másik a reálosokat megbecsülik? Ember aki kijön egyetemről az is 2-3 évig minimum 150 000-ből él meg,aztán megy feljebb ebben az országban a bére. Őszintén elmondom,én ki akarok költözni az országból. De nem csak a bérek miatt,sőt a bérek csak a 6. helyen állnak a listámon.

2017. máj. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ha az a lány beszél két-három nyelvet, és elvégzi a turizmust, csak a kezdő fizuja lesz ennyi, de biztos nyelvtudással, kreativitással fejlődni fog tudni. Lehet belőle vállalkozó, idegenvezető vagy ki tudja.

Ha csak annyi lenne a bajod, hogy nem vagy reálos az megoldható lenne. Én sem vagyok az, így tanár vagyok. Ha humán érdeklődésű vagy még mindig mehetsz bölcsészkarra, aztán lehetsz tolmács, tanár, pszichológus, szociális munkás, stb. Azt hiszem az a baj hogy lusta is vagy és buta is, igaz?

2017. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!