Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mennyire tolerálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire tolerálnátok azt, ha egy férfinek azért nem volt eddig párkapcsolata, mert nem olyan lányoknak kellett, akik tetszenének neki?

Figyelt kérdés
Ha tetszettek volna azok a lányok akiknek bejöttem volna, akkor már lett volna több kapcsolatom. Engem az feszélyezz engem, hogy sztereotipiák alakultak ki az ilyen férfiakról, mint én akiknek nem volt 20 év felett még senkijük. Az, hogy szerencsétlen bénák, ügyefogyottak, tanítani kell őket, ágyban is szarok lesznek. Engem ezek nagyon idegesítenek, mert honnan tudják azt, hogy azok a sztereotipiák mind jellemzők rám? Bánt az, hogy nem találtam még olyan lányt aki tetszene, szerethetem és neten is olvasom ezeket a megkülönböztetéseket. Engem azért feszélyeztet, mert összeismerkedhetek egy olyan lánnyal akinek az esete lennék, de ha megtudja, hogy nem volt párom akkor esetleg emiatt dobna. Miért kell megkülönböztetni az tapasztalatlan férfiakat?
2017. máj. 27. 08:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Nem érzem magam fogyatékosnak, nekem sem jött még össze, nekem kicsit komplikáltabb, de próbálom a hibákat javítani, és közben keresni a párom. Én is kicsit tartok tőle, hogy mit fog majd szólni az adott lány, de szerintem ha kedvelni fog, akkor nem fogja zavarni. Ha meg nagyon zavarja, és emiatt dobna, akkor nem őt keresem. 23/F
2017. máj. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Válogatós fa sznak kutya seggében a helye.
2017. máj. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Mégis miben nyilvánult meg az, hogy több lánynak is tetszettél? A jelenlegi információk alapján tapasztalatlan vagy, és finnyás. Mint amikor a kisgyerek azt mondja hogy nem szereti a brokkolit, mikor még nem is kóstolta soha. :D
2017. máj. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%
Fú, mert aztán boldog lenne baromira valaki mellett, akihez nem vonzódik...
2017. máj. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
#4 nálam a vonzalom volt hogy hosszú idő után alakult ki (nem párkapcsolatban).
2017. máj. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Egészséges szűz 20 évesnek kb az összes, vagy mondjuk 100- ból 98 ép egészséges lányra feláll,ha oda kerül a sor . Ha ennek ellenére válogatósdit játszik ,mikor ott a sok lehetőség ,akkor csak a 2-es választ tudom idézni újra, vagy homok került a gépezetbe és lehet ez a probléma forrása.
2017. máj. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
37%
Ne legyetek már tirpákok, mintha ti bárkivel összejönnétek azért, hogy ne legyetek egyedül. Ti se jönnétek össze olyan lánnyal/sráccal, akihez nem vonzódtok, csak legyen puncija vagy farka. Ha meg igen, akkor az elég gáz.
2017. máj. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Szilvi, ti csajok másként működtök. Mi nálunk, a fiúkn
2017. máj. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
5%

Én is így vagyok ezzel.

Mindig felhozzák, hogy volt-e már valakim pedig tudják, hogy nem. Kérdezgetnek vagy apró szüzeséggel kapcsolatos poénokat engednek el stb. Teljesen normális, tájékozott, iskolázott korodbeli férfi vagyok. Nekem sem jöttek be azok akik nálam próbálkoztak, akiket én szerettem volna meg vagy párkapcsolatban voltak vagy nem kellettem nekik. Csak úgy megdughattam volna már néhányat ezt ők is tudják, de nekem nem arra van szükségem.

Kezdem már unni, hogy velem kapcsolatban ez mindig téma, de nem fogok csak ezért valakivel összefeküdni aki nem is tetszik, főleg nem az erre könnyen kapható řibikkel.

Én is gondolkodtam, hogy hátrány lehet ez, mert a tapasztalatlanság miatt nem úgy haladok majd egy tapasztalt lánynál mint ahogy az neki már meg van szokva és megun majd vagy valami. De mindegy, egyre kevésbé érdekel ez az egész, nem nekem találták ezt ki úgy látszik.

2017. máj. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
46%

Szilvi, az oké, de mi fiúk/férfiak másként működünk. Mi nálunk elengedhetetlen a vonzalom. Hiába látok ezer jó csajt, ha nem vonzódom egyikhez sem, akkor ebből semmi sem lesz. A lányokat jellemzően a férfi jelleme, személyisége hódítja meg. Szerintem ez a legnagyobb különbség a két nem között.


Az előzöért elnézést, véletlen elküldtem. Telóról vagyok.

2017. máj. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!