Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mennyire tolerálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire tolerálnátok azt, ha egy férfinek azért nem volt eddig párkapcsolata, mert nem olyan lányoknak kellett, akik tetszenének neki?

Figyelt kérdés
Ha tetszettek volna azok a lányok akiknek bejöttem volna, akkor már lett volna több kapcsolatom. Engem az feszélyezz engem, hogy sztereotipiák alakultak ki az ilyen férfiakról, mint én akiknek nem volt 20 év felett még senkijük. Az, hogy szerencsétlen bénák, ügyefogyottak, tanítani kell őket, ágyban is szarok lesznek. Engem ezek nagyon idegesítenek, mert honnan tudják azt, hogy azok a sztereotipiák mind jellemzők rám? Bánt az, hogy nem találtam még olyan lányt aki tetszene, szerethetem és neten is olvasom ezeket a megkülönböztetéseket. Engem azért feszélyeztet, mert összeismerkedhetek egy olyan lánnyal akinek az esete lennék, de ha megtudja, hogy nem volt párom akkor esetleg emiatt dobna. Miért kell megkülönböztetni az tapasztalatlan férfiakat?
2017. máj. 27. 08:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"De az kizárt hogy ha semmi gáz nincs veled akkor ne találj rövid időn belül olyat akivel meg van a kölcsönös vonzalom."


baromság!

2017. jún. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha válogatós tudsz lenni a nők terén, akkor tudj lenni annyira magabiztos is, hogy nem rettegsz állandóan a tapasztalatlanságod miatti elutasítástól. A nők a határozott férfiakat kedvelik általában. Ha nem kelted a félős nyuszi benyomását, fel sem merül majd bennük, hogy "zöldfülű" vagy. Mire pedig szóba kerül, lehet, hogy simán az ujjaid köré csavarod a nőt.
2017. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne, ha tapasztalatlan a pasi. Ha bejön, jól kijövök vele, működik a kémia, akkor simán belevágnék. A szex meg nem bonyolult dolog. Hamar megtanulod, mit szeret a lány, és minden okés lesz.
2017. jún. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba a többi kötekedős választ. Nem vagy attól finnyás, mert nem jöttél össze minden jött-menttel, csak hogy lyukat kapj.


Én nő vagyok és kifejezetten örülnék annak, ha a párom nem jött össze előttem mindenkivel csak hogy megd-hassa, esetleg nem volt több kapcsolata, sokkal kivételesebbnek érezném magam. És érzem is! Tapasztalatból mondom, az én párom 24 volt, mikor összejöttünk. Előttem egyetlenegy kapcsolata volt, másfél hónapig és ő is pont azért ment bele, mert nem talált senki magához illőt és úgy gondolta belemegy, mert már túl idősnek érezte magát, hogy várjon a nagy szerelemre. Belement úgy, hogy a csaj mászott rá és ő semmit sem érzett. Nem véletlenül lett vége ilyen hamar, hisz érzelmek nélkül nem tudott kapcsolatban maradni.

Mondanom sem kell, mikor összejött velem mélységesen megbánta, hogy volt ez a 'viszonya' sokkal jobb lett volna ha még vár egy kicsit és velem éli át az első kapcsolati élményeket-állitása szerint.

Tehát nem vagy egyedül ezzel, és ha van egy ilyen értékrended, ne add fel csak azért mert a világ b-szogat, hogy miért vársz már annyit a d-gással és miért nem használod ki,ha valakinek bejössz. Ne engedd, hogy ennyire befolyásoljanak, hidd el, sokkal jobb élmény lesz majd mikor találkozol azzal, aki téged is megfog és vele élheted át azt a sok jó dolgot, és nem egy olyannal akivel semmit se érzel. Sokkal többet ér! És hidd el, nem én vagyok az egyetlen nő sem, aki igy gondolkodik, és többre értékeli ezt. Csupán még nem találkoztál a te embereddel. De ne add fel, én drukkolok, hogy kitarts a nézeteid mellett és megtaláld a megfelelő nőt!

2017. jún. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!