Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mennyire tolerálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire tolerálnátok azt, ha egy férfinek azért nem volt eddig párkapcsolata, mert nem olyan lányoknak kellett, akik tetszenének neki?

Figyelt kérdés
Ha tetszettek volna azok a lányok akiknek bejöttem volna, akkor már lett volna több kapcsolatom. Engem az feszélyezz engem, hogy sztereotipiák alakultak ki az ilyen férfiakról, mint én akiknek nem volt 20 év felett még senkijük. Az, hogy szerencsétlen bénák, ügyefogyottak, tanítani kell őket, ágyban is szarok lesznek. Engem ezek nagyon idegesítenek, mert honnan tudják azt, hogy azok a sztereotipiák mind jellemzők rám? Bánt az, hogy nem találtam még olyan lányt aki tetszene, szerethetem és neten is olvasom ezeket a megkülönböztetéseket. Engem azért feszélyeztet, mert összeismerkedhetek egy olyan lánnyal akinek az esete lennék, de ha megtudja, hogy nem volt párom akkor esetleg emiatt dobna. Miért kell megkülönböztetni az tapasztalatlan férfiakat?
2017. máj. 27. 08:38
1 2 3
 11/24 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én sem tudom mi alapon bélyegeznek meg ilyen férfiakat... nekem ez semmi negatív. Igazából én valahol még igényesnek is könyvelnélek el, hogy nem bárki kell hanem olyan akivel érzed hogy működik hosszútávon a dolog.

Azok a férfiak akik minden lukat... Azok is csak tömnek de nem azzal a leányzóval alkotnak párt aki épp meg felel arra hogy felállítsa.


Szerintem itt a szüzességed egy jó szürő lesz a megfelelő lányhoz. Ez nem külső szürő, hanem belső.

2017. máj. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
66%
Éljen a kettős mérce mi? A pasikáknak csak a legdögösebb csajok felelnek meg, de rohadt ri_banc, felszínes, anyagias pitsa az összes csaj, aki nem elégszik meg a "mackós" alkatú gyönyörű lelkű hájpacnival.
2017. máj. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

180 centihez a 75 kiló az mióta hájpacni? Látni nem láttál, de elhízottnak hiszel.

Egy korábbi válaszoló.

2017. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
39%

A kettős mérce hasonlat ott sántít, hogy mivel jellemzően a pasik kezdeményeznek így ővék a választás lehetősége, míg a nők döntési helyzetben vannak, hogy elfogadják-e valaki közeledését. Ha egy férfi úgy dönt hogy egyik "közepesnek" vélt Nőhöz sem megy oda, az szíve joga, de ha egy Nőhöz csak "közepes" pasik mennek oda, akkor nem tehet mást mint visszautasítja és elgondolkozik azon vajon miért pont azokat a pasikat vonzza be.

Én mindig is azt az elvet vallottam, hogy ha valaki meglát egy számára vonzó partnert, az ne trükközön, hanem menjen oda és mérettesse meg magát, nemtől és kortól függetlenül. Sokkal nyugodtabb lesz a lelke, ha megpróbálta és mégsem jött össze, mint hogy távolról epekedjen valami nem létező után.

2017. máj. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

#2 Te bárkivel összejönnél f.aszkalap?


#3 Az, hogy elmondták erre nem gondoltál? Tőled is kérdezem, hogy te is összejönnél bárkivel érdekből? Ha igen nagyon sajnálom azt az embert aki melletted van vagy lesz.


#6 Nem játszom válogatósdit egyszerűen csak az a helyzet, hogy akiknek tetszettem volna azokat nem találtam vonzónak. Bűn az, hogy olyasvalakivel szeretnék együtt lenni akit vonzónak találhatok, őszintén beletudok nézni a szemébe és lenne gusztusom vele lefeküdni?

2017. máj. 27. 11:20
 16/24 anonim ***** válasza:
Kerdezo, semmi baj azzal, hogy nem jossz ossze olyan lanyokkal, akik szexualisan nem vonzok szamodra. Hidd el, hogy ha majd egymasra talaltok egy olyan lannyal, akinek az esete vagy, csoppet sem fogja erdekleni, hogy meg szuz vagy. Ne szegyennek, hanem erenynek tartsd a szuzessegedet, nagy kincs ez manapasag ebben az erkolcstelen vilagban. A multkor hallottam egy vicces tanacsot egy neves eloadotol. Csinaltass egy polot, amire az van nyomtatva nagy betukkel, hogy "colibatust fogadtam" es igy jelenj meg tarsasagban. Ha a lanyok megkerdezik, hogy miert, ne magyarazkodj, csak mutass a feliratra es idd tovabb a sorodet. Esetleg elutheted idetlen valasszal, hogy "azert, mert a kiscicank szoros es nem borotvalkozik". A siker garantalt, majd meglatod, hogy hany no lesz kivancsi rad. Ne feszelyezzen semmi, masok velemenye meg vegkepp ne. Csak lazan, hamarosan meg fog talalni az a lany, akivel kolcsonos lesz a szimpatia.
2017. máj. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Mielőtt válaszolnék, áruld el, hogy volt-e már valaha bármelyik lánnyal is haverinál bensőségesebb kapcsolatod. Mert én egy szóval sem mondtam hogy gyere össze bárkivel, de hogy a kezdemènyezőkk közül egy sem jöbetett szóba semmilyen szinten, azt eléggé valószínűtlennek tartom.
2017. máj. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
#17 Nem volt, de ez nem hinném, hogy ez nagy probléma lenne. Bensőségesebb kapcsolat nálam az a párkapcsolatot jelenti. Régebben próbáltam csak barátkozni lányokkal, de azt tapasztaltam, hogy nem lehet igazi barátság fiú és lány között.
2017. máj. 28. 22:53
 19/24 anonim ***** válasza:
Hát én nő vagyok de nekem elengedhetetlen a vonzalom, lehet akármilyen jó a személyisége a pasinak ha nincs meg a vonzalom akkor képtelen lennék lefeküdni vele, elhánynám magam. Szóval ez hülyeség hogy a nőknek nem fontos, nem is értem....Az lehet hogy vannak nők akik a pénzért összeszorítják a fogukat és lefekszenek olyannal aki nem tetszik nekik, de könyörgöm ne ezekből induljunk már ki. Egy épeszű, intelligens, egészséges lánynak ugyan úgy kell a testi vonzalom mint a pasiknak! Szóval én ebből a szempontból megértelek kérdező. De az kizárt hogy ha semmi gáz nincs veled akkor ne találj rövid időn belül olyat akivel meg van a kölcsönös vonzalom. Ha nagyon sokáig nincs ilyen lány akkor bizony valami nem stimm veled. És akkor nem a szüzességed lesz a baj, hanem az amiért ide jutottál.
2017. máj. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Figyu kérdező, nem szégyen hogy meleg vagy, sőt manapság divat is lett. Kezdj el melegbárokba járni ,ott lehet lesz aki felkelti a figyelmed. Itt a nyár kb percenként olyan csinos csajok korzóznak mindenfelé akármerre nézel ,hogy ha ezek közül neked senki nem jó,senki nem szép ,úgy hogy a te korodban a tavaszi szellőre is fel kéne állnia .., akkor valami nagyon nem stimmel nálad.
2017. máj. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!