Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire elvárt egy nőnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elvárt egy nőnél hogy a férfinek legyen autója és akarjon tudjon vezetni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 10. 12:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Hát, remélem nem nagyon. Max motort/robogót.


De az se mindegy, sajna, hogy milyen az az autó. "Trabanton szááááá'ni éééé'vezet" vagy "há' kéccászhúz lójerő alapjáratba"

2017. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
20%
Alap. Nem is értem, hogy tud vki úgy gyereket nevelni, hogy nem érte menni bármikor ha baj van, nem tud elmenni nagybevásárlásra. Szóval felnöttként, aki családot akar, annál szeirntem alap dolog, hogy van jogsija és tervez beruházni egy autóra.
2017. jún. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk nincs autónk, jogsink van, csak feleslegesnek tartjuk a kocsit. A gyerekekért akármikor el tudok menni, gyorsabban ott vagyok BKV-val, mint autóval, főleg népszerű napszakokban. Nekem nem elvárás, nem is volt soha, és nem is lesz.
2017. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Költőnő? ***** válasza:
Nem beszélve arról, aki pl epilepsziás.
2017. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Kajak,nem unjátok még ezeket a szánalomra méltó kérdéseket?
2017. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Szükség van rá.

Mi egy kisvárostól 20 km-re lakunk, pl. bevásárlásnál kell.De kislányom nem bírja a buszt, még a kocsit se nagyon, de ott megoldható hogy bármikor megállunk.

Ráadásul szabadabban közlekedünk.

Egy egyszerű példa: Múltkor egy nagyon idős családtag rosszul lett, tőlünk 300 km-re, ráadásul nem is itthon.Mennyivel könnyebb és gyorsabb volt érte menni kocsival, mint mondjuk vonatozni vagy buszra szállni.

Mi amikor megismerkedtünk, akkor is jó volt, hogy van kocsi, mert állandóan úton voltunk, nem a közelbe jártunk kikapcsolódni.Nos, ez busszal röhejes lett volna.

Páromnak fizetik a bérletét munkába, mégis kocsival jár.Egy az, hogy gyorsabb, a másik, ha bármi van, meg tud lépni a melóból.

Szóval, igen kell.

2017. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

#2


Ezzel egy baj van koma. Én nem akarok gyereket, szóval elég 1-1 robogó, motor vagy bicaj nekem meg a "feleségemnek", adott szituációban. Esetleg egy gagyibb autó, vész esetére, de ritkán használva.

2017. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Igaz, helyzetfüggő. Nekünk az ovi 15 percre van, orvos a ház előtt, 5 féle kisebb-nagyobb üzlet 10 perces sétára a lakástól. Nekünk miért kellene autó, biztosítás, meg aggódni érte a parkolóban? Ha Érden laknánk és a belvárosban dolgoznánk, akkor értelemszerűen kellene, de így minek? Egyel több kiadás és gond, tök feleslegesen.
2017. jún. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
65%
Jah ha Pesten laknék, akkor lehet nekem sem lenne kocsim, ott tömegközlekedéssel hamarabb oda lehet jutni bárhova, de jogsi az akkor is minimum. (Alakosság kb. 17%-a él Budapesten és körülbelük Mo 1,5%-a epillepsziás, szóval ez egy eléggé kis kör)
2017. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
13:09 Nem is azt mondtam, hogy zavar, hoghya másnak nincs, lesz.rom konkrétan, h neked így jó. Én arról beszélek, hogyha a leendő férjemnek nem lenne, az lene csak gáz, bár nem hiszem, hogy továbbjutnánk az ismerkedési fázisnál, ha nincs jogsija és nem is akarna. De egyébként ez egy elméleti kérdés, van párom, van is jogsija, gyereket is akar, szóval nem érdekel más élete és baja
2017. jún. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!