Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon vonzó nő vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vonzó nő vagyok és nagyon kellemes a személyiségem, emiatt rögtön belém szeretnek. Hogyan tudnám meghosszabbítani az izgalmas udvarlási szakaszt?

Figyelt kérdés
Sajnos gyorsan érzelgősök lesznek, birtokolni akarnak, pedig én nagyon jónak és hasznosnak tartom a macska-egér játékot az elején ismerkedési szakaszban. Nem szeretem, mikor a férfiak már az első napokban éreztetik velem, hogy innentől csak én és senki más... Elveszik a kedvemet, akármilyen jó partik. N22
2017. jún. 10. 06:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Innen látom, hogy rémesen idegesítő, fellengzős lány vagy. Kellemes személyiség azoknak, akik téged isteníteni akarnak.
2017. jún. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A férfiak egy része akkor is túl gyors tempót diktál, ha nem ilyen vagy.
2017. jún. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ha valaki azt mondja hogy ő jól néz ki és jó a személyisége is, miért támadják egyből?

úgy értem, nem írt semmi bővebbet, amiből ennek az ellenkezője kiderülhetett volna.

itt mindenki más rondának és sz ar személyiségűnek tartja magát, vagy mi?

2017. jún. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13-as, aki azzal indít, hogy minden szempontból pokolian jó vagyok, mindenki utánam epekedik és ezt mennyire unom, az sok minden, csak nem kellemes személyiség. De minimum rémesen hiányos a kommunikációs eszköztára, mert ezt a véleményét nem tudja úgy közölni, hogy ne váltson ki mérhetetlen ellenszenvet mindenkiből.


A leírást olvasva ökölbe szorult a talpam is, pedig én is rendelkezem normális önképpel és bármikor elismerem, ha valaki szép, okos, aranyos, stb.

2017. jún. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát ha a fejed bedugnád a seggedbe az segitene
2017. jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!