Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Anotalkon ha megemlítem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anotalkon ha megemlítem, hogy 20+ vagyok, miért lépnek ki rögtön, még a 18 éves lányok is?

Figyelt kérdés

Mi az, amitől meg kell rémülni? Oké, egy ilyen fiatal lánnyal nem társkeresési szándékkal beszélgetek, miután kiderül a kora, nyilván. Miért nem lehet csak simán társalogni? Mit nem értek? :)


Lehet, hogy rossz kategóriában van, fogalmam sincs hová férne ez be!


2017. ápr. 24. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Rájöttek, hogy perverz vagy, mert van eszük.


Ők társkeresnek és nem jöhetsz szóba.


Nem írsz konkrét számot, a 21 és a 29 között hatalmas különbség van.

2017. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok.
2017. ápr. 24. 21:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Nos gyorsan meglestem mi is ez az oldal. Az elején még csak fogtam a fejem és ráncoltam a homlokom, de 15 percnyi érdemtelen "beszélgetés" után már csak simán röhögtem a monitor előtt. Társkeresésnek ez egy elég érdekes formája lenne. Én is találtam olyat aki a kor kérdés után azonnal kilépett. Oké, határozott célja van. De volt olyan is aki konkrétan azt sem várta meg hogy válaszoljak a nagyon találó "mizu" kérdésére. Nos az Anotalk sem az az oldal ahol normális lányt fogok találni. Egyébként meg a válasz a kérdésedre nagyon egyszerű. Aki pasit keres és van egy adott elképzelése a kort illetően, annak esze ágában sincs egy olyannal beszélgetni, aki nem lehet potenciális jelölt. Nincs ideje csak simán társalogni, de ez valahol érthető.
2017. ápr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#2 Szóval azt írtad hogy 23?
2017. ápr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért mert valójában pedofil melegek.
2017. ápr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#4

nálam is azt írja ki, hogy 23 (huszonhárom) éves. Jó a szemed :D


kérdező: keress a saját korosztályodban! :)

2017. ápr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 akkor jó, megesküdtem volna hogy "20+"-t látok. :)
2017. ápr. 25. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2017. máj. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Ehhez a linkhez nincs közöm!
2017. máj. 28. 11:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Anotalk..:D Ott még az is fiú aki lány. A lánynak kiadottak 90% fiú, vagy ha csaj is akkor csak szórakozni jár fel, nem fogja komolyan venni. Nem is értem minek próbálkozol ott. Ne próbálj erre választ kapni, unaloműzésnek jó max.
2017. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!