Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz lefeküdni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz lefeküdni egy sráccal rögtön az 1. randin?

Figyelt kérdés

Van egy csaj ismerősöm aki lefeküdt nem règ egy sráccal rögtön az 1. randin, azt vallja, hogy először kipróbálja a srácokat, hogy milyenek az ágyban.


Èn ezt nagyon gáznak tartom. Ki hogy vèlekedik erről?



2017. márc. 31. 09:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Ő élete, ő döntései. Engem egyáltalán nem zavar, hogyha ő ezt szereti. Sőt sokkal inkább szeretem azt, ha az emberek azt csinálják amit szeretnek, és nem azt amit jónak hisznek mások szemében.:)
2017. márc. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%

Inkább veszélyesnek mondanám, mint gáznak.

Ebben az esetben ugyanis könnyűvérűnek gondolhat a srác(sok esetben -valljuk be- igaza is van.)

Na meg minél jobban megismered a srácot, annál inkább elkerülhető, hogy csak egy lábtörlő legyél, vagy egy lyuk, amibe lehet üríteni.


21/L

2017. márc. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a férjemmel majdnem sikerült az első randin:D De mivel rendes lány voltam, nagynehezen kivártunk még 1 hetet, és onnantól kezdve nem volt megállás!


Utána szerettünk egymásba.


Valóban nem a legjobb kezdés az 1. randis szex (sőt, az 1 hét utáni sem:)), de jó esély van rá, hogy komolyabbra forduljon.

2017. márc. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem gaz. Mi is majdnem lefekudtunk az elso randin, csak nyilvanos helyen voltunk es megzavartak. Kesobb befejeztuk otthon, kb egy hetre ra. Azota masfel eve egyutt vagyunk, egyutt elunk es minden happy. Az elozo kapcsolatomban is kb 1-2 het utan fekudtem le az exemmel, vele csak egy evet voltunk egyutt utana.
2017. márc. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem gáz, lehetnek olyan első találkozások, amelyek olyan jól sikerülnek, hogy érdemes szexszel megkoronázni, sőt olyan is gyakran előfordul, hogy utána sokáig együtt maradnak, nem csak egyéjszakás kaland lesz belőle.


De ez a "kipróbálom a srácokat, milyenek az ágyban" szöveg nagyon gáz.

Férfiként mondom, hogy teljesen másképp szexel az ember egy egyéjszakás egyszeri kaland alkalmával, mint párkapcsolatban, ill. teljesen másképp, ha először találkozik a nővel, teljesen ismeretlenül, mintha már hetek óta ismerkednek, kezdik megkedvelni, megszeretni egymást.

2017. márc. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%
Gáznak nem gáz, a saját döntése, csak számoljon azzal, hogy így nem fogják komolyan venni egyesek és ribinek tartják majd
2017. márc. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem gáz, az még nem szerelem, csak az ösztön hajtja. És ez a kipróbálom duma? Mintha egy porszívóról beszélne. Na az ilyen lányok miatt kapjuk a cé-da és egyéb jelzőket. Megjegyzem a srác se különb, gondolom, ő is csak kipróbálta a csajt.
2017. márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
34%
Hat, attol fugg, mit akar. Ha csak szexre epulo kapcsolatot, akkor persze, nem gaz. De akkor ne csodalkozoon, ha majd o is dova lesz, miutan akad egy srac, aki ot is csak "kirpobalta". Emellett eleg felszines a csaj, m szerintem a jo szexhez nem art, ha jobban megismerik egymast a felek.
2017. márc. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ez 2 hónapja volt, azóta össze jöttek, de valahogy ez nekem akkor se fèr bele az èrtèk rendembe :/
2017. márc. 31. 12:20
 10/24 anonim ***** válasza:
74%
Es kit erdekel, neked mi fer bele? Nekik belefer boven, egyutt vannak, az esetek tobbsegeben amugy sem az elso szex idopontjatol fugg a folytatas.
2017. márc. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!