Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Ha egy srácról kiderül...

Lányok! Ha egy srácról kiderülne, hogy szűz és gátlások miatt nem is akarna rögtön lefeküdni veletek, várnátok rá? Ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés

Vagy csak a férfi szokott a nőre várni?

(19/F)



2015. jan. 11. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Barátom mondta 2 hét után, hogy még ne, egy kis petting után megjött a kedve hozzá.
2015. jan. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az emberek egy resze szerintem tudod mikent velekedik az olyan lanyokrol akik rogton le akarnak fekudni
2015. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mennyi idő telt el a pettingelős időszak, és a szex között?
2015. jan. 11. 19:36
 4/8 A kérdező kommentje:
2. Igen, tudom, de ha most ezeket a kliséket félretesszük. Elvégre a klisé szerint meg nekem kéne férfiként teperni a szexért, mégsem érzem magam lúzernak, hogy nem teszem még. Szóval őt sem tartom ribinek, mert vannak igényei.
2015. jan. 11. 19:38
 5/8 anonim ***** válasza:
2 hetet
2015. jan. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ajjaj...a 2 hetes időkorlátot én már túlléptem : / De nagyon félek, hogy beégek előtte
2015. jan. 11. 19:41
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Jó, azért ne úgy képzeld el, hogy nézi az ember a naptárat és ha letelik az idő, akkor ki is vagy dobva. :D Amúgy a gátlásosság és a dolgok halogatása szerintem sokkal rosszabb, mint az, ha netán nem lennél annyira ügyes első pár alkalommal. Utóbbi esetben legalább történik valami, haladtok, előbbiben meg csak egy helyben szerencsétlenkedsz tök fölöslegesen. Attól nem leszel ügyesebb elsőre, hogy csak később fekszetek le, tudod jobbá csak gyakorlással válsz.
2015. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én előbb ismerkedem a szex csak azután jön. Ahhoz 2 hét nem elég. Mármint megismerni a srácot.
2017. ápr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!