Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz lefeküdni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz lefeküdni egy sráccal rögtön az 1. randin?

Figyelt kérdés

Van egy csaj ismerősöm aki lefeküdt nem règ egy sráccal rögtön az 1. randin, azt vallja, hogy először kipróbálja a srácokat, hogy milyenek az ágyban.


Èn ezt nagyon gáznak tartom. Ki hogy vèlekedik erről?



2017. márc. 31. 09:58
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
4%
Igaza van :D A Férjemmel elég hamar lefeküdtem és szerintem ezért vagyunk még mindig együtt :D Csodás vele és csodás volt a legelső alkalmunk is, pedig nem ő volt nekem az első, úgy a 30-adik lehetett de már nem számoltam xD Tudom tudom ribi vagyok, de csodás gyermekem van és egy csodás férjem, akit ha nem ilyen vagyok amilyen talán soha nem ismerek meg :) Igaza van annak a csajnak, csak egyszer élünk ne pazaroljuk el az életünket olyanra, akivel rossz a szeretkezés és ha a szeretkezés rossz semmi nem lesz jobb :) Pusziii annak a lánynak :)
2017. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
72%
Természetesen nem törvényszerű, amit írtam, utsó, csak arra akartam rávilágítani, hogy ez is benne van a pakliban. Én is szerdán délben ismertem a meg a feleségemet, este együtt aludtunk, és szombaton összecuccoltunk. Mindennek sok-sok éve, és Töretlenül imádjuk egymást. De ez a ritkább. Nekünk is megvolt a viszonyítási alapunk, sok partneren voltunk már túl addigra.
2017. ápr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ugyan már, #21 még trollnak is gyenge :)
2017. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
És te mikor szexeltél utoljára kérdező? Valahogy azt érzem inkább neked van gondod a szexualitással, ha ennyit törődsz a másokéval...
2017. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!