Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz lefeküdni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz lefeküdni egy sráccal rögtön az 1. randin?

Figyelt kérdés

Van egy csaj ismerősöm aki lefeküdt nem règ egy sráccal rögtön az 1. randin, azt vallja, hogy először kipróbálja a srácokat, hogy milyenek az ágyban.


Èn ezt nagyon gáznak tartom. Ki hogy vèlekedik erről?



2017. márc. 31. 09:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Ha van 1-2 ilyen eset egy nő életében, hát ez van, bárkivel megesik. Főleg ha régebb óta nem volt senkije, komoly kapcsolat pedig nem jött össze akkoriban.

De huzamosabb ideig ezt csinálni több pasival szerintem már-már qurvulás kategória. Végülis magánügy, mindenkinek a maga dolga, hogy hogyan éli az életét. De aztán majd ne sírjon a szája egy ilyen nőnek, ha az a pasi akit ő elég jónak ítél, nem fogja dugáson kívül másra használni.


Az biztos, hogy ha majd komoly kapcsolatot akar, nagyon megfogja valaki, nem szerencsés 1. randin összefeküdni a másikkal. A pasik hajlamosak r.i.bancozni az ilyen nőket, és egy bizonyos szint után már igazuk is van. Ez amúgy nálam a férfiakra is vonatkozik. Nekem nem jön be, ha valakinek túl sok kalandja volt.

2017. márc. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Szerintem addig nem gáz, amíg az illető nyíltan felvállalja.
2017. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
58%

"Ez 2 hónapja volt, azóta össze jöttek, de valahogy ez nekem akkor se fèr bele az èrtèk rendembe :/"

És? Miért kéne, hogy őket, a saját értékrendjük meghatározásában befolyásolja az, hogy neked mi fér bele az értékrendedbe? Ez az ő életük, a saját értékrendjükkel, neked meg tök fölösleges bekiabálnod a partvonalról.

2017. márc. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kiabálok be! Nem is mondtam Nekik semmit. Csak agyalok ezen egy ideje és nem mellesleg nem ez az 1. pasi akivel ezt csinálta. Az előző ,,pasija" kúrogatta és végül nem jöttek össze.
2017. márc. 31. 14:30
 15/24 anonim ***** válasza:
Olcsó 3,14na.
2017. márc. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Amúgy azért kérdeztem meg a csajjal barátok vagyunk, de ha ilyen akkor nyílván a jelleme sem tiszta, tehát ilyen barát nem kell.
2017. márc. 31. 16:17
 17/24 anonim ***** válasza:
XDDDDD
2017. márc. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ilyen csaj nekem is jól jönne :D
2017. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
60%

Hát, ha neked a barátság ott kezdődik, és ott is végződik, hogy hányadik randin fekszik le valakivel, akkor tényleg ne barátkozz vele.

Anno a későbbi férjemmel egy házibulin jöttünk össze, még akkor éjjel együtt aludtunk, aztán négy év múlva összeházasodtunk. Nem hiszem, hogy ettől vált volna a jellemem "nem tisztává", de ha bármelyik barátom emiatt elfordult volna tőlem, akkor azt mondom, hogy nem nagy veszteség az ilyen barát.

2017. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
92%
Eleinte nem gáz. A fiú becsvágyának igencsak jóleső simogatás, ha úgy érzi, a lány nem tudott ellenállni az ő csáberejének, ezért rögtön az első alkalommal odaadta magát. Csakhogy a kezdeti időszak elmúlik, és a fiú rájön, hogy hoppá, nem is az ő csábereje volt a fő motívum, hanem a csaj könnyűvérűsége. Onnantól pedig roppant kérdéses, hogy lesz-e belőle hosszútávú kapcsolat.
2017. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!