Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon vonzó nő vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vonzó nő vagyok és nagyon kellemes a személyiségem, emiatt rögtön belém szeretnek. Hogyan tudnám meghosszabbítani az izgalmas udvarlási szakaszt?

Figyelt kérdés
Sajnos gyorsan érzelgősök lesznek, birtokolni akarnak, pedig én nagyon jónak és hasznosnak tartom a macska-egér játékot az elején ismerkedési szakaszban. Nem szeretem, mikor a férfiak már az első napokban éreztetik velem, hogy innentől csak én és senki más... Elveszik a kedvemet, akármilyen jó partik. N22
2017. jún. 10. 06:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

Te drága, a kellemes személyiség miért jelenti neked azt, hogy mindenkinek igent mondasz? Miért nincs benned tartás? Nme mindegy, mit éreztetnek? Neked nem kell azt érezni. Csak azzal bánnak így, aki könnyen kapható. Tapasztalat.

A kedvesség más, mint minden udvarló fogadása.

Amúgy meg nem kell "nagyon vonzó" nőnek lenned, mindenkinél bepróbálkoznak.

Hajnali kamu. Sicc :)

2017. jún. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Beléd szeretnek? Ma ja, kevered a meg akarjuk dugni tézissel.
2017. jún. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%

"Amúgy meg nem kell "nagyon vonzó" nőnek lenned, mindenkinél bepróbálkoznak"

Álmodik a nyomor.

2017. jún. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%

Mert az a legjobb, ha húzzák az agyad, hülyére vesznek, több vasat tartanak a tűzbe, stb, ugye? Fuck logic, azaz női logika...


Az ilyen nőket messziről el kell kerülni, játszmás típus.


26/F

2017. jún. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Annak, hogy meg akarnak dugni, semmi köze a szerelemhez.Ne álmodozz, érjél még.Van még hová fejlődnöd.
2017. jún. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

Kedves #3: ""Amúgy meg nem kell "nagyon vonzó" nőnek lenned, mindenkinél bepróbálkoznak"

Álmodik a nyomor."


Látom, azaz nem láttam olyan ronda lányt, akinél ne próbálkoznának.

Én szép vagyok, megszoktam, nem álmodom semmiről :))))

2017. jún. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
És elnézést kérek a "ronda" lányoktól. Úgy értettem, hogy csinos, magukra adó lányok, de nem kikent-kifent cicababák. Csak úgy fogalmaztam meg, ahogy a pasik illetik azokat a lányokat, akik nem qrvás stílust vesznek fel.
2017. jún. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok olyan vonzó, de velem is sokszor ez van. A kétségbeesett fiúknak mindegy, csak ne legyen nagyon ronda a csaj. Ők nem is szeretnek várni, udvarolni. Már az ismeretségünk után negyed órával közlik, hogy gyönyörű vagyok és szeretnének velem találkozni. Majd zaklatnak a kérdéseikkel, hogy nekem milyen pasik jönnek be, mennyi idő után fekszem le valakivel, mit gondolok róluk, alkalmasak e komoly kapcsolatra, stb. És én ezt nem szeretem... mindig csak olyannal jöttem össze, akivel el tudtam beszélni heteket lazán, egy-két flörttel, de semmit nem vehettem biztosra.


Nem szeretem, ha valaki elérhetetlen, de azt sem, ha tudom, hogy egy csettintésembe kerül és járunk. És ez nem is nekem szól, csak annyira akarnak kapcsolatot, hogy minél gyorsabban túl akarnak esni a kötelező körökön (ők ugyanis így fogalmaznak).


21/L

2017. jún. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A férfiak nem a nagyon vonzó, hanem a könnyen kapható nőknél csinálják ezt még szex előtt. Kicsit naiv is vagy, nem csak "nagyon vonó és kellemes személyiségű".
2017. jún. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szívem, tudod mi a kellemes? A lábvíz. 😀 Még szerény is vagy. Szerintem szeretnének kikormolni, ennyi az egész.
2017. jún. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!