Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem egy 23 évvel idősebb férfi?

Figyelt kérdés
Először azt hittem, hogy szexet, de folyamatosan bizonyítani próbálja az ellentétét... 20 éves vagyok, ő 43, elvált. 3 lánya van, akik korombeliek. Nagyon helyes és jó pasi, de nem tudom ezt hová tenni... Szabad, jó kiállású, anyagilag nagyon jól áll, miért nekem udvarol és nem egy érettebb nőnek?
2017. jún. 7. 16:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hát ez hülyeség, hogy én is időt vettem el a barátom életéből. Ennyi erővel mindenki elvesz a másik életéből... Miért venne el többet egy idősebb? És amúgyis mit számít, hogy a másik fél hogy éli meg? Nem értem a logikátlan választ sajnos. Aki átb****sz az át...mindegy hány éves, nekem fájni fog, ha idősebb ha nem ....
2017. jún. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék egy 20 évest:)
2017. jún. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!