Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem egy 23 évvel idősebb férfi?

Figyelt kérdés
Először azt hittem, hogy szexet, de folyamatosan bizonyítani próbálja az ellentétét... 20 éves vagyok, ő 43, elvált. 3 lánya van, akik korombeliek. Nagyon helyes és jó pasi, de nem tudom ezt hová tenni... Szabad, jó kiállású, anyagilag nagyon jól áll, miért nekem udvarol és nem egy érettebb nőnek?
2017. jún. 7. 16:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Mert a te puncid hamvasabb még. :D
2017. jún. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Mert jobban mutatsz a terepjáróban. :D
2017. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%

Ja, hogy bizonyítani próbálja. Na ja, azt mindig lehet.

Mondjuk, hogy egy 20 éves nőnek egy 43 éves, családos ember, hogy lehet vonzó, az meg én nem tudom hová tenni.

2017. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Ez teljesen egyértelmű férfi szemmel. Fiatal nő vagy, akivel iszonyat jókat lehetne szexelni. Én huszonéves vagyok, de ő is pont így gondolkodik. Akár hiszed, akár nem. Ha lenne másik 20 éves nő, akkor pedig vele szexelne. Szal ennyire egyszerű az oka.
2017. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mit,mit... sírig tartó szerelmet...
2017. jún. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Azért nem értem, mert nem csak mondogatja, hogy nem csak lefektetni akar, de már hónapok óta folyamatosan keres, meghív rendezvényekre, ahol bemutat emberek, megyünk jobbra-balra, de sosem szemtelen, pedig amiket eddig megtett, más már zöld útnak venné...
2017. jún. 7. 16:15
 7/22 anonim ***** válasza:
Jó tested van:)
2017. jún. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, teljesen egyértelmű hogy te vagy álmai megtestesült nője, az igazi ízig vérig nőt jelented számára, a királynőt, akiért még dobog a szíve a férfi embernek. És azért kényeztet agyon, mert megkapott téged, a 20 éves IGAZI NŐT, aki nem csak gyönyörű, de egyszerűen a jelenléteddel megremegteted a szívét-lelkét a férfinak, akinek te vagy álmai egyetlen szerelme. És az is egyértelmű, hogy örökre a gondodat fogja viselni, el fog látni minden szép és jóval, elhalmoz ajándékokkal, vesz neked autót, lakást, esetleg egy nagyon tuti helyre is berak téged a nagyon befolyásos ismerősei által. Ez egy örök és tiszta szerelem kezdete!!!!


-OFF-


Kérdező, 20 éves vagy, a tojáshéj a seggeden. Nem baj, ennyi idősen mindenki iszonyatosan naív, még nem tapasztaltátok meg a valóságot, még disney álomvilágában éltek.

Hogy miért olyan veled a pasi amilyen? Először is leszögezném, hogy k.rvára nem normális ha egy 43 évesen 20 éves csitrik társaságát keresi. Mármint alkalmilag az, de hosszú távon nem. Csak magát égeti.

Másrészt, tudod hogy mit akar egy férfi?? Mert őket nem a sírig tartó örök szerelem gondolata vezérli, hogy megkapjanak és megtartsanak egy hamvas, friss, ropogós husit. Hanem az hogy jól meg d.gják, jól eltöltsék velük az időt, és el dicsekedhessenek a friss és végtelenül naív pipivel mindenkinek.


Bele magyarázhatsz sok mindent. De a pasidnak a fő oka hogy ilyen kedves veled, az az , hogy még jó sokáig d.ghasson egy 20 éves friss p.ncit.

2017. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek annyira kiábrándítóak.
2017. jún. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Volt már szex?
2017. jún. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!