Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem egy 23 évvel idősebb férfi?

Figyelt kérdés
Először azt hittem, hogy szexet, de folyamatosan bizonyítani próbálja az ellentétét... 20 éves vagyok, ő 43, elvált. 3 lánya van, akik korombeliek. Nagyon helyes és jó pasi, de nem tudom ezt hová tenni... Szabad, jó kiállású, anyagilag nagyon jól áll, miért nekem udvarol és nem egy érettebb nőnek?
2017. jún. 7. 16:03
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem volt, csak csók.
2017. jún. 7. 17:15
 12/22 anonim ***** válasza:
Akkor lehet az is, hogy igazat mond.
2017. jún. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szuleinek, testvereinek, lanyainak bemutatott mar?
2017. jún. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nincsenek már szülei, az öccsének igen, a lányainak nem. A barátainak, üzlettársainak mutatott be eddig.
2017. jún. 7. 17:30
 15/22 anonim ***** válasza:
79%
Attól még, hogy pénzes és idősebb, lehet, hogy rendes ember és szeretetéhes. Mi van, ha pont benned látja meg azt, amire vágyik?
2017. jún. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
74%

Én nem azt mondom, hogy benne lennék ha ekkora lenne egy férfival a korkülönbség, de azt sem értem miért van az ,hogyha valaki idősebb az tuti fix kihasználja a fiatalabbat? Legyetek szivesek és magyarázzátok meg miért gondoljátok ezt?


Engem a 24 éves barátom úgy elhagyott, és megcsalt mint annak a rendje. Egyik barátnőmet 4 év után dobta ki a szintén vele egyidős barátja, egyik napról másikra nem is köszönt neki.


Egyik csoporttársam 20 éves, a barátja 35.

3 éve van vele a szülői tiltás ellenére. És nem, nem azért mert a lány hű de érett..

Csak egyszerűen boldog vele. És most őszintén csak a-miatt nem normális két ember szeretete ,mert a jó Isten úgy adta, hogy az egyik korábban született meg ?

2017. jún. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
52%

Szoval csak a ferfiaknak, akiknek a velemenye semmit nem jelent, sot, csak cinkosan osszekacsintanak...


Amit bizonyitasnak veszel, azt cserkelesnek hivjak a vadaszok.

"A cserkészés (cserkelés, cserkészet) a nagyvad vadászatának a lesvadászat melletti fő módja.[1] A cserkészés során a vadász csendesen jut a vad közelébe. A cserkészés rövid lesek sorozata,[2] ami azt jelenti, hogy a vadász haladása közben gyakran megáll és a belátható területet gondosan átnézi. A vadász akkor eredményes, ha hamarabb veszi észre a vadat, mint az őt, és így annak közelébe férkőzve halálos lövéshez juthat."


Te tenyleg nagyon naiv kislany vagy meg, de sebaj, majd kinovod. A faxi megveszi a penzen a legertekesebb, legjobb 5-10 evedet, de ha te odaadod neki, az legyen a te dolgod.

2017. jún. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, tőlem is elvette a barátom a legszebb éveimet. Semmire sem garancia a kor. Úgy csináltok, mintha garanciát jelentene az, hogy valaki velem egyidős...
2017. jún. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Kedves utolso, ha a baratod veled kozel egykoru volt, akkor felfoghatjuk ugy is, hogy te is "elvetted" az ovet. Mindketten egyforma esellyel kezdhettek uj eletet. A fenti kerdesben a faxi semmit nem veszit, ha tiz ev mulva kirakja a lanyt egy frissebbert, na de a lany?
2017. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Egy 20 éves lány olyan dolgokat fog átélni egy tehetős idősebb férfi mellett, amire esélye sem lenne egy korabelivel. Ha okosan csinálja, a további életét is megalapoztatja vele.

Szerintem ez a férfi egy jó parti.

2017. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!