Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mit jelent a túlzott nyomulás?

Figyelt kérdés
Mi az ami számotokra már taszító?
2017. jún. 5. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha egy nő úgy mászik rám, hogy még az evést sem fejeztük be, sőt még az étteremből sem mentünk ki.
2017. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezzel akkor van csak bajom ha az a nőszemély nem az esetem.
2017. jún. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem hagy nekem már teret. 0-24-ben írogat, már a végén a semmiről beszélgetünk, mert nem akar békén hagyni. Ha este elköszönök tőle de még ír és ír, reggelre is egy csomó üzenetem van, amint visszaírok pillanatokon belül már vissza is írt és én erzem magam taplónak amiért munka közben nem tudok mindenre azonnal írni. Mikor minden napra többórányi programot akar, alig bírom szépen ravenni hogy fejezzük be a randit mert holnap koran kelek.... volt ilyennel tapasztalatom, aki már szinte megfojtott, nem lehetett levakarni, folytom velem akart lenni. Egyfelől kényelmetlen mert én erzem magam bunkónak amiért fáradtan haza akarok már menni vagy éppen több nap egymás utánban leszavazom a randit, mert nem érek éppen rá. Másfelől a pasit se értem, hogy munka mellett hogy ér rá folyton a telón lógni meg miért nincs saját élete, valami hobbija, haverjai, bármi más amivel leköthetné magát. Nekem ez már taszító volt és nagyon kényelmetlen. Szívesen elbeszélgetek egy pasival órákon keresztül messengeren, randin, de azért kell hogy utána pár napig azért mással is tudjak fogalkozni. Aranyos ha valaki rámír reggel/este, megbeszéljük kinek milyen napja volt, de nem félóránként hogy "és most mit csinálsz". Meg már szinte erőszakosan nyomul, "oké akkor ma este nem jó, de akkor reggel munka előtt talizzunk, meg akkor utána szívesen elviszlej ide-oda-amoda".
2017. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyértelmű visszautasítás után is tovább próbálkozik.
2017. jún. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt pár ilyen, az egyikük nonstop írogatott és minden percemmel el akart számoltatni. Ezt egy kapcsolatban sem viselném el, nemhogy egyetlen randi után. A másik folyton mászott az arcomba, nem nagyon vette az adást, hogy mundig elhúzódtam. Bocs, nekem pár órás ismertség után nincs ingerem, hogy egyfolytában magamon érezzem az illető kezét, legyen akármilyen szimpatikus is.

Olyan is volt, aki arra sem akart időt hagyni, hogy megismerjűk egymást. Értem én, hogy már nagyon szeretne barátnőt, de tényleg ennyire mindegy, hogy ki az?

2017. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ez nagyon relatív... Hiszen ha vonzódok hozzá, és szimpi nekem, akkor írhat bármennyit, nem zavar, és amint tudok, visszaírok. (Viszont ne számoltasson el, miért nem írtam, bízzon bennem!) Taliügyben sem váratom meg, hiszen én is akarom látni.

Aki meg nem szimpi, attól szinte minden zavaró, de ezt tudatom is elég hamar.

Szerintem azt azért lehet érezni, hol mennyi keresnivalója van az embernek, ha mégis bizonytalan vagy, kérdezz rá, és kérj őszinte választ, lehet, hogy az illető csak valamiért nehezebben mutatja ki a szimpátiáját vagy visszafogottabb, de attol még kedvel.

23n

2017. jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az amikor a srác értésére adom h nem érdeklődöm iránta, mindezt elég egyértelműen, erre nemhogy venné a lapot és továbbállna, elkezd még erőteljesebben közeledni. Levakarhatatlanul. Aztán kénytelen vagyok durvábban elküldeni és utána persze én vagyok a szemét.
2017. jún. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ha olyan nyomul, aki nem tetszik.


Aki tetszik az nem tud túlzottan nyomulni.


24f

2017. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kivéve ha kapcsban vagyok, és nem érti meg. Az is gáz
2017. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!