Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nyomulás lenne ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nyomulás lenne ez nő létemre?

Figyelt kérdés

Van egy férfi,akit pár napja megismertem. Ő szólított le. Még csak a beszélgetésnél tartunk. Nem akarok nyomulósnak tűnni. De nekem nagyon tetszik ő,és szeretnék tőle komoly kapcsolatot.

Gáz lenne nőként elkérni az elérhetőségét?


2017. febr. 25. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Gáznak nem gáz, ha ő is így gondolja veled. Viszont ha csak úgy tetszettél neki és mit veszíthet alapon próbálkozott be, akkor pórul járhatsz.
2017. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A legrosszabb ***** válasza:
73%
Egyáltalán nem lenne nyomulás, s egyáltalán nem gáz megkérdezni a nevét, a FB-ját, vagy bármilyen más elérhetőségét.
2017. febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk együtt dolgoztok,akkor már van egy ürügyed.Elkéred valami poén kíséretében,hogy ,,vész esetén legyen kit hívni"...vagy valami hasonló.Légy kreatív! ;-) Ha máshonnan ismered,add meg mondjuk te a számodat,aztán majd keres,ha érdekled.
2017. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem nyomulós, de én a helyedben még ismerkednék vele pár hónapig, és megadnám a telefonszámomat. :D

Ha már jobban megismertem, akkor szóba hoznám mi a női ideálja, tetszik-e neki valaki? Ha ezek után nem veszi a lapot, elmondanám mit érzek. Annó én így ismerkedtem meg a párommal, már 3 éve együtt vagyunl, s már együtt élünk.


Próbálkozz, de addig míg nem tudos a választ, próbáld meg nem beleélni magad, tedd azt is a pakliba, mi van ha elutasít.


Remélem segìtettem. :)

21/N

2017. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi 4-es. De ő szólított,meg majd mondta,hogy tetszem neki.
2017. febr. 25. 21:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor ismerkedj, ha tényleg így van akkor kikell deríteni, mennyire gondolja veled komolyan. :)
2017. febr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Miért lenne? Egyenjogúság van.
2017. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon értem a helyzetet. Leszólított az utcán, és mindennap találkoztok egyeztetés nélkül is?

Néhány nap után nekem már eszembe jutna, hogy bemutatkozzak, vagy meghívjam egy kávéra, bármire - nem tartanálak nyomulósnak, de szerintem várj még, hogy mennyire határozott.

2017. febr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem lenne nyomulás. És miért nem akarsz nyomulósnak tűnni? Megbüntet isten egy villámmal mert megszegted a dogmát, és nem a könyv szerint élsz? :D


(felejtsük már el a hülye elavult társadalmi elvárásoknak való megfelelést, és a mások által kialakított értelmetlen szabályrendszerek között élést... Mellesleg, ha egy férfinak tetszik egy nő, akkor semmi sem nyomulás, ez csak a nőknél van máshogy)

2017. febr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!