Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek jobb az, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek jobb az, ha a pasi nem nyomul első látásra?

Figyelt kérdés

2016. aug. 5. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Persze van egy határ, de ha nem adja jelét a vonzalmának, akkor azt fogom hinni, hogy nem kellek neki.

2016. aug. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Nem.


Kamu az, hogy az emberek (munkatársak, iskolatársak, haveri körből emberek) majd először megismerik egymást, jó barátok lesznek, aztán összejönnek.

Valaki vagy mutassa ki a vonzalmát az első alkalommal amikor találkozom és rendesen beszélek vele, vagy onnantól kezdve azt fogom hinni hogy nem érdeklem őt.


Nem szándékosan, de mindig csak olyan férfiakkal voltam, akik elég hamar kimutatták valahogy, hogy bejövök nekik

24/L

2016. aug. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fish1 ***** válasza:
Attól függ, mit nevezel nyomulásnak. Ha az első találkozáson rám akar mászni, akkor zavar.
2016. aug. 6. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

4:

De akik ilyen reakciót váltanak ki a nőkből elsőre, azok a férfiak hosszú ismerkedés után sem kellenének a nőknek.


Egy ember ha egyből "bemutatkozik" és akár non-verbális úton kimutatja mit akar, akkor ugyanannál a nőnél ugyanazt a hatást éri el így is, mintha sokáig várna, mielőtt lép.


Sőt, nekem inkább olyan volt az életemben, hogy egy srác bejött amikor megismertem, de nem kezdeményezett, aztán hónapokig haverok voltunk, találkoztunk társaságban és aztán egyszer odalépett és azt mondta tetszem neki, randizhatnánk. Akkorra már volt barátom, miközben mikor megismerkedtünk még nem

2016. aug. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Agyon verné a táskájával :D

Még senkit sem ütöttem meg, főleg nem a gyönyörű táskáimmal :D


Ha nem tetszik az illető, akkor nem esik csak jól a nyomulása, de akkor 10 vagy 20 randi után sem kellene. Ha pedig tetszik, akkor végtelenül csalódok, ha nem mutatja ki semmivel a tetszését. A fenébe is, legalább nyúljon hozzám :D

2016. aug. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!