Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A második házasság jobb vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A második házasság jobb vagy ugyanolyan, mint az első?

Figyelt kérdés
Az első férjemről úgy éreztem, ő az igazi, de tíz év után elhidegültünk és elváltunk. Nem akarom még egyszer ezt átélni. Min múlik a második házasság sikere? Létezhet, hogy tartósabb legyen, érdemes újra próbálkozni?
2015. szept. 5. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
hagy a házasságot, teljesen felesleges. Éljetek együtt, max élettársi kapcsolatban, nincs annak semmi hátránya.
2015. szept. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Clark Kent.. ***** válasza:
21%
Na, ez engem is érdekelne. Igaz, nekem még egy házasságom sem volt.
2015. szept. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
A férjem szerint érdemes volt.Én vagyok a második felesége :)))
2015. szept. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6%

Kétszer elkövetni ugyanazt a hibát


Biztos nem vagy észnél

2015. szept. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

En a masodik ferjemnel tartok es sokkal jobb es masabb mint az elozo volt. Az elozonel tanultam a hibainkbol es amikor elvaltam elhataroztam, h nem kotok kompromisszukat jellem, beallitottsag,hasonlo erdeklodes, intelligencia stb tekinteteben meg akkor sem, ha egyedul maradok:-))


Aztan megismertem a jelenlegi ferjemet es boldog vagyok mar 5 eve, vannak hullamvolgyek de mivel azonos az ertekrendunk igy ezeken atlendulunk. Az elozo ferjemmel a mai napig haverok vagyunk:-))

2015. szept. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a második házasságomban élek,és a férjem is.Mindkettőnknek jobb ez a házassága mint az előző.Az ember,legalábbis ha van esze,tanul az első házassága alatt elkövetett hibáiból,helyzetekből,és ezért a másodikban igyekszik ezeket kiküszöbölni.
2015. szept. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Második házasságom, és bejött. Igaz, előtte együtt éltünk kb. 3 évig, aztán azt mondtam, egye fene, menjünk papírozzuk le :)
2015. szept. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!