Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomulás volt szerintetek?

Figyelt kérdés

Egyetemen a liftben egy ismeretlen férfivel mentem fel, és megkérdezte hogy milyen órára megyek.


Ez lehetett azért mert tetszem neki, és valahogy elakarta kezdeni a beszélgetést, vagy egyszerűen csak unatkozott a liftben?


2017. ápr. 21. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

ez nyomulás neked? :D akkor te neked fogalmad sincs arról, hogy mi az :D


lehet csak beszélgetni szeretett volna, lehet bejöttél neki...

am te takarító vagy az egyetemen, vagy oda jársz? :D a tanárt már alapból kilőttem :D vagy futárkodsz? :D

bocs de ez inkább tini kategória :S

gondolom a nővéredet látogattad meg


24F

2017. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A nyomulás tényleg nem jó szó, csak úgy értem hogy ezt azért csinálhatta mert tetszettem neki, vagy ha mondjuk egy másik férfi lett volna ott helyettem akkor tőle is megkérdezte volna.
2017. ápr. 21. 13:18
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy úgy gondolta, hogy a "Szia. Van kedved beszélgetni, amíg felérünk a harmadikra?" című sikertörténet már idejét múlt.
2017. ápr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
O, Istenem! Mondd, hogy legalább nem államin nyomod, hanem fizetned kell!
2017. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nem értem mi ebbe olyan furcsa, lehet hogy csak nagyon beszédes típus és bárkit megkérdezett volna, de lehet hogy tetszettem neki és el akart kezdeni valahogy beszélgetni...


EZért kérdezem hogy szerintetek melyik.

2017. ápr. 21. 13:24
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Ennyire ne tessék felemelni magát kisasszony.... jézusom
2017. ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Milyen szakra jársz?
2017. ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Szergej55 ***** válasza:
53%
Szerintem holnap lánykérés lesz, bakki.
2017. ápr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát ez bazira túlgondolás a részedről... 😃
2017. ápr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tehát a kérdés az, hogy mi, akik se téged, se azt az embert még soha nem is láttuk, mondjuk meg neked, aki láttad a férfit, és ott voltál amikor hozzád szólt, hogy miért is szólt hozzád. Hát. Szerintem azért, mert elrabolták a testvérét, és azt mondták neki, hogy ha nem kérdezi meg tőled, hogy milyen órára mész, akkor megölik.
2017. ápr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!