Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi túlzottan kedves?

Figyelt kérdés

Ismerkedek valakivel, aki nagyon nagyon kedves, hajlamos arra, hogy az egész beszélgetésünk folyamán csak dicsérjen engem megállás nélkül és borzasztó mód kedves.

Nem is lenne ezzel baj, ha nem ilyen töményen tálalná a bókjait, mert értelmét veszti.

Találkoztatok már ilyennel? Titeket nem zavart ez?


2017. jún. 5. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagy taktikus az illető, pár évig ki akar használni. Ha pedig 30-as, akkor nagyon benne van a pakliban az is, hogy vagy a szülei vagy a haverjai tolják.
2017. jún. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Szóval az is gond, ha valaki nem bunkó?
2017. jún. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy legyen egy t@hó paraszt!! De ez már a nyálas tömény hízelgés.
2017. jún. 5. 12:42
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem arra játszik, hogy elolvadj, ellágyulj tőle, ő pedig aztán ujjongva ugorhat majd a magasba, hogy szabad utat nyert a bugyidba. Persze, ez egyrészt nagyon átlátszó, egy hátsó szándékot feltételez, de egy normális férfi amúgy is megtalálja a módját, hogy mindenből pont annyit adagoljon a nőnek, hogy az saját magától jusson el odáig, hogy remegjen a férfi szexuális közeledéséért.


Gondolom, nagyon kellemetlenül érzed magad, miközben folyamatosan dícsér, közben végig a szemedbe néz - te meg már szinte várod, hogy hagyja már abba. Alapvetően a nők becserkészéséhez a bók egy jó eszköz, de a ló túloldalára ebben az esetben sem szabad átesni. Ez már inkább mézesmázosnak, nyájasnak hat, amivel csak eltaszít magától.

2017. jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4. Igen, pontosan ezt érzem! Köszönöm a számból vetted ki a szót!
2017. jún. 5. 13:02
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az illető sub hajlamu,azert istenkt teged!

Na lepődj meg ha Istennőnek fog hívni..

2017. jún. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bocsánat, ha hülyeséget írok, de nem lehet az, hogy ő a fellegekben jár, annyira szerelmes? Kissé már elvakult módon? Ha valaki nagyon szerelmes, hajlamos a lány minden hibájáról abszolút elterelni a gondolatát, mert már a beteljesülésre vágyik.

Ezt a lányok nem szokták szeretni, mert akkor kvázi nem tartják beszámíthatónak az illetőt, mert "mi lesz később". Én erre tippelnék.

2017. jún. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Alig ismerjük egymást, nem hiszem, hogy szerelmes lenne.
2017. jún. 5. 13:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért lehet ám, hogy baromira tetszel neki:)
2017. jún. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7-es vagyok


"Alig ismerjük egymást, nem hiszem, hogy szerelmes lenne."


Azért ha közömbös lettél volna számára, nem biztos, hogy megdícsért volna...

Esetleg nem látja a hatást, és ezért próbálkozik újra?


Egyébként neked tetszik ő? Ha igen, akkor beszéld meg vele idővel, hogy végtelen kedves, de neked kicsit sok; inkább magáról meséljen... Ha nem, akkor meg minek találkozol vele?

2017. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!