Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves lányok/nők! Számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok/nők! Számotokra ez kizáró ok?

Figyelt kérdés

Nagyon kövér voltam (120kg+), egészségügyi okok miatt, ezek kezelve lettek... de lefogytam, még mindig van rajtam egy kis felesleg de jelenleg 90(+/-1)kg vagyok, 183cmrel. A 120kg hagyott rajtam nyomokat... van egy kis hasam meg mellkasom. Egyik se az a 'lógós', de nem is teljesen sima.

(mellkasra valami hasonlót képzeljetek el (type 2) [rajzolt kép] [link] )


Őszinte válaszokat várnék, (én) senkit nem pontozok azért le, mert elmondja a véleményét.

(Elsősorban a 20-25 éves korosztály válaszai érdekelnek, de bárki véleményét szívesen fogadom)


22/f



2017. máj. 28. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de nálam igen :( Plasztikai műtéten nem gondolkoztál?
2017. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem, mert először úgyis a személyiséged fog meg, ha az meg van, utána már ez nem tűnik akkora hibának, hogy ne folytassam. Amúgy ha téged zavar, akkor plasztikáztasd meg :)
2017. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Engem nem zavar, csak 2 fajta reakciót kaptam, az egyik az óvodás módon való gúnyolódás a másik meg az hogy nem zavarja. És most ezért itt szerettem volna egy statisztikát kapni...

Plasztikai műtétről meg le is beszélt az orvos fogyás után, mert szerinte lehet hogy így ruhán keresztül látszik valami minimális, de szerinte nálam ruha nélkül elég csúnya lenne az eredmény...

2017. máj. 28. 20:48
 4/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
74%

Dehogy kell ide plasztika! Vannak súlyosabb esetek is ahol a gyors fogyás miatt szinte lóg a bőre a palinak és 1 év után eltüntethető, visszafeszesíthető!

Szóval, most közti állapotban vagy ha ez önbizalomhiányt okoz akkor ne csajoz. Ha nem akkor csajozz nyugodzan!


Sok sikert és kitartást kívánok a továbbiakbban, mert nem semmi amit eddig elértél! És türelmet, mert a tested normalizálódásához az kell.

2017. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Hmm. Hát nem tudom eldönteni. Megmondom őszintén nekem nem igazán tetszik, viszont nem is lenne kizáró ok.

Nagyon az összképen, összbenyomáson múlna, hogy szeretném folytatni az ismerkedést vagy sem.

Szóval nem kizáró ok.

2017. máj. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
A gynecomastia nem a fogyástól van, az genetikai dolog. Szerintem rettentő csúnya, de nem lenne kizáró ok. A fogyástól lógó/hája :p mellet nem tartom annyira csúnyának, az se kizáró ok.
2017. máj. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hehe... nincs a hetes után semmi? Mert nekem nőként kb 11-es mértékben lóg.


Mozogtál mellette, krémeztél?

2017. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Psychopathist válasza:
Nem lenne kizáró ok.
2017. máj. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálam ez nem lenne kizáró ok.
2017. máj. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem. Meg fiatal vagy es nem is olyan durva, ez meg siman lehet, hogy visszafeszesedik, ha sportolsz valamit meg egeszsegesen kajalsz. 183 centihez meg ferfikent a 90 kilo egyaltalan nem mondhato kovernek szerintem. Tzs nelkul meg aztan plane nem lehet errol nyilatkozni. Lehet hogy annak a plusznak a fele izom.
2017. máj. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!