Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni férfiak miért tagadják, hogy egy előnytelen külsejű pasi is lehet vonzó a nők számára?

Figyelt kérdés

Az egyik munkatársam, aki arcra egyáltalán nem mondható jóképűnek, eléggé szimpatikus és vonzó számomra, pedig semmit sem tudok róla és nem is érdekel van-e kocsija meg pénze.

Az fogott meg leginkább benne, ha ritkán is mosolyog, azt őszintén teszi, nem nyomul senkire és jó kiállása van (nem túl izmos, csak éppen hogy).


Miért olyan hihetetlen az itteni férfiak számára, hogy egy átlagos, nem éppen jóképű pasi is lehet vonzó?


2017. máj. 30. 17:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
33%
Mondjuk miért ne lehetne, ha olyan csúnya nő vagy, akit az oroszlán sírva enne meg? :D
2017. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

A többség stimmel :)

Remélem, hogy én vagyok az a kollégád, és holnap meghívsz ebédelni.

2017. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
41%

Szánalmas, hogy mennyi ék egyszerű, primitív emberrel van tele az oldal. Az még szánalmasabb, hogy ezt milyen álszent módon tálalják. Ha valamiről van egy véleményük, az úgyvanmecsakúgyvanénaszondom', hiába van ellene 1000 érv.

A #9-es válaszom pl. miért lett lepontozva? Mert kényelmetlen az ilyen álszent és képmutató világképben?

#21: Nemrég jöttem Pécs főteréről. Egy ronda pasit sem láttam lánnyal, ellenben láttam rengeteg átlagos srácot egyedül és rengeteg jó képű srácot barátnővel. Biztos elromlott a szemem.

2017. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
88%

Harmincöt múltam. Nem tagadom, hogy egy előnytelen külsejű férfi is lehet vonzó a nők számára, volt az évek alatt 3 nagyon komoly kapcsolatom, tehát azok a nők gondolom vonzódtak hozzám, ha évekig velem voltak.



Ezzel együtt azt azért látni kell, hogy előnytelen külsővel borzasztó nehéz ismerkedni. A nők 99%-a nem várja meg, amíg szinte bármi kiderül rólam, hanem sokkal hamarabb bekerülök a NA AZT AZÉRT NEM kalapba, és onnan szökő évente van kiút.


Persze az embernek lehet olyan mázlija hogy összefut egy nővel, aki pont magasról tesz az ő problémájára, nekem is voltak ilyenek, de azért ehhez hatalmas szerencse kell.

2017. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
2017. máj. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
35%
"Miért olyan hihetetlen az itteni férfiak számára, hogy egy átlagos, nem éppen jóképű pasi is lehet vonzó?" Azért mert már nem hiszek a mesékben, megnézem őket szívesen, nevetek rajtuk,de már nem hiszek bennük. :)
2017. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
28%

"Miért olyan hihetetlen az itteni férfiak számára, hogy egy átlagos, nem éppen jóképű pasi is lehet vonzó?"


Hárítási mechanizmus. Egóvédelem.

Mert hát ha más nincs is, egó aaaaz van. :)

2017. máj. 31. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
33%

Jó, és azt se felejtsük el, a pasiknak a NŐ ott kezdpdik, hogy 25 év és 60 kiló alatt, csinos, stb....

Rengeteg lány van, akit észre sem vesznek...

Kanapéről lefolyó pasi is rendszeresen azon sír itt, hogy neki vékony, szép barátnő kell.ű

2017. máj. 31. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Milyen lányt nem vesznek észre?


A testsúly talán az egyetlen fizikai tulajdonságuk, ami tényleg a saját döntésünk. (A testmagasságát, a kopaszodását, a mellméretét, az arcát senki nem választhatja meg -- most a sebészetet hagyjuk), a testsúlyt viszont igen.


A kanapéról lefolyó férfiak, és a "láthatatlan" molett lányok annyit sem próbálnak meg, hogy rendbe tegyek az étkezést, és mozogjanak. Én is voltam 15 kilóval nehezebb, nem volt ördöngösség megszabadulni tőle mikor rájöttem, hogy nem lesz jó irány.


Ui: és nekem pl min 27-28 éves nők tetszenek, de 30 felett sincs gond, én sem vagyok tini, és azokhoz vonzódom akikre sokan azt mondjak, hogy szürkének, de kedvesek, szóval nagyon nem csak a modell nőknek van lehetősége felkelteni valaki figyelmét.

2017. máj. 31. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
44%

#28: Mindig van valaki, aki elüldözi a pasikat a viselkedésével és kijelenti, hogy a pasiknak ezek meg azok az igényei.

25 év és 60 kiló alatt nem vesszük észre a nőket? Miért, 25 éve felettiekkel nem jár senki? :D

2017. máj. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!