Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni férfiak miért tagadják, hogy egy előnytelen külsejű pasi is lehet vonzó a nők számára?

Figyelt kérdés

Az egyik munkatársam, aki arcra egyáltalán nem mondható jóképűnek, eléggé szimpatikus és vonzó számomra, pedig semmit sem tudok róla és nem is érdekel van-e kocsija meg pénze.

Az fogott meg leginkább benne, ha ritkán is mosolyog, azt őszintén teszi, nem nyomul senkire és jó kiállása van (nem túl izmos, csak éppen hogy).


Miért olyan hihetetlen az itteni férfiak számára, hogy egy átlagos, nem éppen jóképű pasi is lehet vonzó?


2017. máj. 30. 17:07
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Nem átlagos, egyáltalán nem jóképű, egyik kolléganőmnek sem tetszik.

Ők csak a borostás, magas, jóképű pasikat szokták észrevenni. :)

2017. máj. 30. 17:36
 12/31 anonim ***** válasza:
54%

A kérdés utolsó mondatában átlagosként volt jellemezve az illető, a #12-es hozzászólásban viszont már "nem átlagos". Mi az igazság?

Egy átlagos férfi természetesen lehet vonzó, egy átlag alatti viszont nem, kivéve ha erősen férfias az arca (nem jellemző).

2017. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
30%

Mert, mint ahogyan írták előttem mások, rohadt mód nem ezt tapasztaljuk. Az én eddigi mérlegem: társkeresőn 9-ből 9 nem válaszolt, az életben kettőnek "nem voltam az esete", egy csak simán lekoptatott, kettő eltűnt, amint rájöttek, hogy én nem csak haverkodni akarok, kettő ignorált, további háromról meg lemondtam, mert láttam, hogy fölösleges tépnem a pofámat. Ezek mellett 16 éves koromban csókolóztam párszor egy lánnyal, illetve fél évnyi hülyítés után szánalomszexre méltatott egy másik csaj tavaly (ami meg érzelmek nélkül borzalmas volt, már csak azért is, mert fel se állt, szóval azt a listámban fel se szoktam tüntetni). 173cm / 80kg vagyok, 24/F.


Olyat még soha nem kaptam senkitől anyámon kívül, hogy jól nézek ki, az utcán kiröhögést viszont többször is.

2017. máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
92%
Itt, csak trollkodni szeretnek. Én is átlag alatti vagyok mindenben. Ettőúl függetlenül, nekem tetsző, vonzó nőt mindig találtam kapcsolatra és házasságra is.
2017. máj. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
68%

Hülyeség.

Menjetek el egy óvoda vagy iskola ele. Nézzétek meg az apukáját. Mindegyik gazdag, jóképű pasi, ugye? Mégis van párjuk és gyerekük.


A legtöbbször az derül ki, hogy a kulsejuk miatt rinyaloknal a külső a legkevesrbb ok.

2017. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 Lazy Lover ***** válasza:
26%
16 ezek a nők 15 től 30 éves korukig tomboltak utána elő jött az anyai ösztön és össze jön átlag matyival mert a helyi menő csávónak már nem kellenek nagy logika
2017. máj. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
31%

@16

Ezt annyiszor olvastuk már itt, és annyiszor meg lett cáfolva... Azok az apukák, akik most pocakosak, azok is sportosak, jóképűek voltak még 7-10 éve. Vajon miért van az, hogy a túlsúlyos és-vagy átlagos vagy az alatti arcú férfi ismerőseim (illetve én is) tök egyedül vannak és 20 évesen vagy idősebben is szüzek? Egyik se buta, egyik se bunkó, tök normális emberek. Ugyanilyet én nőből egyet se tudok fejből mondani. Vagyis egy talán (bár fene tudja, nincs a homlokára írva), de ő nem molett, hanem mázsán felül van és rövid hajú.

2017. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
45%

"és rövid hajú"


XD

2017. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
28%

@19

Ikszdé, hihi, haha, mekkora poén lol! Ahogyan a legtöbb nő szerint a hosszú hajú férfi férfiatlan, úgy a legtöbb férfi szerint a rövid hajú nő nőietlen. Hááá-há-há-há-hááááá!

2017. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
72%

Akkor ne az ovi elé menjetek, csak ki az utcára. Ott is rengeteg nem túl jóképű fiú mászkál baratnovel, csak nem veszitek észre, mert nem akarjátok.

Amúgy meg mi a gond? Napi pár kérdés születik, hogy ronda vagyok, de bomba barátnőt akarok.

2017. máj. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!