Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lett ez a hárítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ez a hárítás ekkora divat a lányoknál?

Figyelt kérdés
Találkoztok egyszer, utána szűkszavúvá, beleszaróssá válik a neten, újabb randira hívod, de valamilyen kamu indokkal mindig lemondja, ahelyett, hogy közölné, hogy nem vagy az esete. Oké, tisztában vagy vele, mi a helyzet, de mivel az őszinteséget szereted, rákérdezel, hogy akar-e egyáltalán találkozni, mondja ki, ha nem, mert minden jel erre utal. Erre még ő érzi sértve magát, hogy hogy mersz róla ilyet feltételezni, és most jön a vicces rész: ő akart volna veled találkozni, de ezután a megnyilvánulás után már elment tőled a kedve. És ezt elég sok lány csinálja - ő fel nem vállalná, hogy nem tetszel neki, inkább megvárja azt a pontot, mikor mondasz neki valamit, amit ellened tud fordítani, és megpróbálja elhitetni veled, hogy épp most cseszted el az egészet, pedig volt esélyed (ami nyilvánvalóan nem igaz), és még te érezd szarul magad. Miért ilyenek?
2017. máj. 26. 12:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
22%
#20: Kár, hogy nem jönnek ide hápogni a nőtársaid, ha a férfi ír le ilyen eseteket, lepontozzák, meg kapásból nőgyűlölőnek, nyominak nevezik, aki megérdemli a sorsát, bezzeg ti meg felpontozzátok egymást. Mondjuk nem lepődöm meg ezen sem, amennyi frigid, szerencsétlen, beszari, haug, beképzelt csajjal beszéltem már itt. Ezért kb. semmisnek tekintem azt, ha egy gyakoris nő mond véleményt bármiről.
2017. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
91%
#21 Vagyis még innen sem érdekeltél senkit, mindenki megpróbált valahogy lerázni. :D
2017. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
#22: Van itt 1-2 normális csaj, velük tartom a kapcsolatot, és találkozni is fogunk. Egy szóval nem mondtam, hogy csak beszariakkal és hülyékkel beszéltem volna, csak rengeteg ilyen nyomi csaj van ezen az oldalon, a huszonéves, mindenféle testi érintkezéstől rettegő szerencsétlenektől kezdve az "egyetlen pasi sem néz rám" típusú örök nyafogókig, akik basznak kimozdulni a komfortzónájukból.
2017. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
17%
#19: A kezdeményezés nem csak abból áll, hogy egy nő beleül a faszi ölébe. Sokan még arra is képtelenek vagytok, hogy egyáltalán kimutassátok, ha lehet nálatok kezdeményezni, vagy elvárjátok, hogy a férfi udvari bolondként szórakoztasson titeket. De egyébként a nő szempontjából sokszor csak azután PÁRkapcsolat a párkapcsolat, miután a férfi megdolgozott a sikerért. Regélj nekem, hogy TE vagy a nőtársaid milyen sok mindent tesztek a kapcsolat kezdetén azon kívül, hogy jó esetben dekoratívak vagytok, döntötök arról, hogy hajlandóak vagytok-e ismerkedni valakivel, és jó esetben még érdemi kommunikációra is képesek vagytok. Még szerencse, hogy nem szakadtok meg a nagy igyekezettől. A férfinak kell kezdeményeznie, a férfinak kell megszerveznie a randit, mindent a férfinak kell csinálnia ahhoz, hogy párkapcsolata legyen, mert ti se nem kezdeményeztek, se egy randit nem szerveztek meg, ez "természetesen" férfiúi kötelesség, ja és sokszor még a kommunikációt is a férfinak kell fenntartania, mert némelyikőtök annyira gondolatgazdag és kommunikációképes, hogy nagy beszariságában talán még néhány mondatot ki is tud nyögni a randin, aztán meg sajnáltatja magát, hogy "hát én gátlásos vagyok, brühühü, nehezen kommunikálok, de engem ilyennek kell elfogadni", ahelyett, hogy próbálná fejleszteni magát. Magyarán szólva egy férfinak jóval többet kell beletennie egy leendő kapcsolatba, mint egy nőnek, főleg az elején. Ehhez viszont sokszor rengeteg bunkóságot, megalázást kell elviselnünk, mégis kezdeményeznünk kell, ha akarunk valakit, ellentétben veletek, akiknél azért bekopogtathatnak a kérők, ha ki is néztek valahogy, és nem vagytok antiszociális nyomorultak, akik a négy fal között ücsörögve várják, hogy valaki rájuk bukkan.
2017. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó: Ha neked nem jönnek be a gátlásos nők, akkor minek őket hívod el randira? :D Ugye érzed, hogy az, hogy nem élvezed a randikat, az 100%-ban a te hibád, amiért nem vagy képes megfelelő partnert választani? :D
2017. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!