Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lett ez a hárítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ez a hárítás ekkora divat a lányoknál?

Figyelt kérdés
Találkoztok egyszer, utána szűkszavúvá, beleszaróssá válik a neten, újabb randira hívod, de valamilyen kamu indokkal mindig lemondja, ahelyett, hogy közölné, hogy nem vagy az esete. Oké, tisztában vagy vele, mi a helyzet, de mivel az őszinteséget szereted, rákérdezel, hogy akar-e egyáltalán találkozni, mondja ki, ha nem, mert minden jel erre utal. Erre még ő érzi sértve magát, hogy hogy mersz róla ilyet feltételezni, és most jön a vicces rész: ő akart volna veled találkozni, de ezután a megnyilvánulás után már elment tőled a kedve. És ezt elég sok lány csinálja - ő fel nem vállalná, hogy nem tetszel neki, inkább megvárja azt a pontot, mikor mondasz neki valamit, amit ellened tud fordítani, és megpróbálja elhitetni veled, hogy épp most cseszted el az egészet, pedig volt esélyed (ami nyilvánvalóan nem igaz), és még te érezd szarul magad. Miért ilyenek?
2017. máj. 26. 12:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%
te figyelj látom ráérsz ugorjál már el nekem ebédért légzíves
2017. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
24%
csak azért írtam mert nyílván egy csajjal van dolgod de akkor már mindenki
2017. máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%

Ezt nagyon jól leírtad.

Hogy miért csinálják? Mert így kényelmes. Megmondani, hogy nem tetszel neki, az gáz, mert gondolkodni kell mikor mondja, mit mondjon, hogy mondja, esetleg írja? És ha megmondta, jaj mit fogsz mondani? Mocskolódni fogsz, kiabálni, kiakadni? A képébe vágni, hogy nem is jó csaj, nem is jön be neked (előtte meg áradoztál róla)?


Nem, inkább nem mondanak semmit, csak kivárnak. Várják, mikor hibázol és akkor szépen kihátrálnak a helyzetből.

2017. máj. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is volt dolgom legalább 4 ilyennel az 5 lányból akikkel utoljára randiztam vagy randizni próbáltam.

Terelnek, hárítanak, kamuznak mindent össze-vissza ahelyett, hogy elmondanák normálisan, hogy "nem vagy az esetem, szerintem nem illenénk össze" vagy akármi.

2017. máj. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
52%

Jézusom ez az első (két) válasznak a gazdája szerintem be van rugva...na mindegy


Figyelj kedves kérdező! Én is lány vagyok és én is voltam már ilyen helyzetben. Ne ennyire negatívan fogd fel, hogy nem akarnak megbántani. Most mit mondjon, hogy nem tetszel? Az neked jól fog esni? Az őszinteség egy nagyon kemény dolog, néha a diplomatikus lerázást szerintem értékelni kell. Én pl nem szeretném ha az illető a pofámba vágná, hogy csúnya vagyok, azért nem tetszem... inkább akkor éreztesse hogy nem annyira van esély, és kész, érteni kell ebből. és nem javaslom hogy rátámadj szavakkal, és minősítsd azt aki nem kíváncsi rád. Joga van hozzá. Neked meg azt javaslom, hogy a saját kategóriádból keress csajt, ne a tökéletesen szép lányok közül próbálj meg halászni magadnak, mert sok csalódás fog érni.

2017. máj. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
63%
Terelnek, hárítanak, kamuznak mindent össze-vissza ahelyett, hogy elmondanák normálisan, hogy "nem vagy az esetem, szerintem nem illenénk össze" vagy akármi ---> valószínűleg mert tudja, hogy hisztis vagy, mert annyi azért átjött neki. És igen, nincs szükségünk erre a hisztire, amit ilyenkor szoktatok csinálni.
2017. máj. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%

Csináltam már ilyet, ez a jelenség akkor van, ha nem tudom magamnak sem megindokolni, hogy miért nem jössz be, de valamiért nem... de igazából kedves voltál, az ördögnél egy fokkal szebb voltál, csak épp össze nem jönnék veled. Viszont az para, hogy ezt hogy adom a tudtodra úgy, hogy ne legyen nagyon durva a reakció. "Miért nem mondtad rögtön, persze a kaját meg a virágot azt el tudtad fogadni", "Jó, hogy ennyi időt pazaroltam rád, amúgy is csak szebb nőim voltak", "Persze, és kinek az ágyában jöttél rá erre?. (Én ezeket már megkaptam. XD)

Bár igaz, hogyha rákérdez a pasi, hogy akarok-e egyáltalán talizni, akkor én azért már megmondanám, hogy bocs de nem. De ténykérdés, hogy azért nem szeretjük megmondani alapjáraton, mert félünk a reakciótól. Kevés az a férfi, aki emelt fővel tud távozni.

Na, most ezért le leszek pontozva, de szerintem kb. ez általában az igazság.

2017. máj. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%

Azért sok esetben rosszul reagáltok ám. Mindenki azt kéri, legyél egyenes, de van, aki elküld az anyádba, ha nemet mersz mondani. A tizedik után van, hogy csak elsunnyog az ember lánya, mert nem akarja megint hallgatni, mekkora szemét, amiért nem randizik olyannal, akivel tudja, hogy felesleges, mert nem keltette fel az érdkelődését a másik.


És persze vannak gerinctelenek is, akik meg tojnak a másikra. A sértődés, hogy márpedig ő akart találkozni, minden esetben oltári kamu, és elítélendő, ez a része totál jogos a részedről.

2017. máj. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
50%

#6

Újabb tipikus lányduma: Inkább úgy intézem, hogy magadat hibáztasd mert én is hibásnak tartalak valamiben amire most nincs kedvem rávilágítani. :D

Egyáltalán nem vagyok hisztis egyenes beszédnél. Elmondjam mikor leszek az? Pont akkor amikor teljesen hülyének vagyok nézve. Arra sem vagyok méltatva, hogy egy normális választ kapjak, ha már időmet és energiámat öltem az egészbe.

2017. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%
Azt letisztáztátok, hogy ez egy randi? Nálam ebből szoktak félreértések adódni. Van, hogy csak úgy találkozok egy pasival mert épp semmi dolgom, megiszunk egy kávét, eldumálgatunk stb, de már az elején leszögezem, hogy ez nem randi. De ő ennek ellenére randinak veszi, és a találkozó után nem száll le rólam. Minden beszélgetés alkalmával megkérdezi, hogy mikor láthat újra, és tényleg baromira frusztráló. Már az elején elmondtam, hogy ne gondoljon semmi többre barátságnál, akkor miért kell számon kérni, hogy miért nem tetszik nekem?? Ezek után nekem is elmegy a kedvem a további találkozóktól....
2017. máj. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!