Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a nők, hogy "egy nő bókja sokkal többet ér, mint egy férfié"?

Figyelt kérdés

Nyilván sejtem az okát, de kíváncsi vagyok, ti mit fogtok írni. Mert ha egy nő dícsér meg egy másik nőt, amögött nincs hátsó szándék - ez az én véleményem. Ha egy férfi bókol nekik, akkor úgy vannak vele, hogy "úgyis csak azért mondja, mert a bugyimba akar férkőzni".


Mi a véleményetek erről, ill. a hölgyek alá tudják ezt támasztani?



2017. máj. 20. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
A nők is van, hogy csak azért bókolnak, mert nyalizni akarnak :D
2017. máj. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azért mert a nők sokszor kritikusabbak egymással szemben mint a férfiak a nőkkel szemben. Legalábbis szerintem.
2017. máj. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Hát nem tudom, a nők meg kétszínűek..

Biztos ismerős sokaknak a helyzet, amikor előtted dicsér, hátad mögött elfordulva meg már a kritikát mondja..


Én pl egyáltalán nem tartom többre egy férfiénál, sőt.

26N

2017. máj. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Én néha csak lesek hogy a nők mikre bókolnak. Pl egy rossz ruha, rémes frizura, de még sokszor egy csúnya lányra is hogy milyen szép. Szerintem csak nem akarják megsérteni a másikat... Én meg inkább nem mondok semmit, sőt olyan is volt már hogy azt jegyeztem meg hogy milyen fáradt... Mondjuk ezt csak közeli ismerősnél, azok tudják hogy nem bunkó vagyok, csak őszinte 😊

N

2017. máj. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
70%

Mert a pasik bókja sok esetben csak "lefizetés" a szexért.

A pasik miért nem bókolnak egymásnak, vagy dicsérik meg egymás cuccát? Mert a pasik bókja a szexre megy, ezt mindenki tudja.

Egy nő bókja viszont általában őszinte. Persze, lehet nyalizás is, de ritkán.

2017. máj. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pasik is bókolnak, látnád mifolyik egy férfiközösségben ha pl új autót vesz egyikük.
2017. máj. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Azért, mert ha egy másik nő bókol, azt nem azért teszi, mert megdugna.
2017. máj. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hanem azért mert nem őszinte, és csak azért dicsét, mert a társadalmi norma ezt kívánja meg, vagy rosszabb esetben csak nincs gerince a szarra azt mondani, hogy szar, hanem a leggagyibb ruhára vagy frizurára is olyan bókhalmazt tol, hogy egy férfi elhányja magát, ha meghallja. Tényleg sokkal jobb.
2017. máj. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert a nők általában vetélytársak. MINDIG. kikaparnák egymás szemét bármiért,így ha valamelyik megdicséri a másikat,az ritka alkalom.
2017. máj. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Édes istenem, ne legyetek már ennyire naivak.


Előbb tartom őszintének egy pasi bókját, még ha azért is dicsér, mert szimplán megdugna, mintha egy nő dicsér meg..


A nők meg sokszor csak tapintatból dicsérik meg a frizurádat, mert nyilván nem fogja a képedbe mondani, hogy mekkora sz*r lett, hogy levágattad, mert elsírod magad a végén..

Rosszabb esetben csak nyalja a segged, de a hátad mögött meg kibeszél a többivel, hogy hú, mekkora gáz lett, csak nem merte megmondani..

ÉS kb az esetek mondjuk 15-20%-ban kapsz a nőktől őszinte bókot, mert ha tényleg tetszik neki, sok esetben még irigy is rád a többség.


Ez van akkor is, hiába pontoztátok le a válaszom.

26N

2017. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!