Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogy ne várjak el többet mint amennyit adni tudok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok helyes, macis vagyok, és igen csinos nőre vágyok. Erre azt szokták mondani, hogy miért várok el többet, mint amennyit tudok adni.

Pontosan azért várom el, mert másnak sikerült:

pl.:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


2015. dec. 24. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem feltétlenül a külsőre vonatkozik, hanem egyéb tulajdonságokra. A macis például sokaknál előny (nálam biztosan, a macis alkat a zsánerem), a helyesség meg ugyebár ízlés kérdése. Az objektíven meghatározható dolgokra mondják ezt szerintem- pl te keresel 100 nettót, és elvárod, hogy a párod minimum 300 nettót vigyen haza. Vagy te nem szeretsz főzni, nem érdekel a házimunka, de a párodtól elvárod, hogy igazi kis házitündér legyen. Vagy te magasról teszel a kapcsolatra, mint minőségileg, nem foglalkozol igazán a pároddal, önző vagy, de tőle elvárod a feltétlen szeretetet és az őszinte odaadást.
2015. dec. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt vársz el amit akarsz és azt kapod amit megérdemelsz.
2015. dec. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Várhatod nyugodtan, úgyse jön össze.
2015. dec. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bármit elvárhatsz, csak van, amire már tényleg felmerül a kérdés, hogy mégis mire föl, ha te képtelen lennél viszont megadni. Ahogy írták előttem pl. a pénzkérdés, vagy a háziasság tipikusan ilyenek.

A testalkat más kérdés, mert az ízlés kérdése, van, akinek fontos, hogy a párja hasonló legyen ilyen téren és van, akinek nem.

2015. dec. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Várni bármit várhatsz, úgy ahogy a csinos nők is vágyhatnak izmos, szexi pasikra.
2015. dec. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!