Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pécsen van olyan fodrász aki...

Pumpidoo kérdése:

Pécsen van olyan fodrász aki annyit vág le a hajamból amennyit akarok? Vagy mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromba le lett vágva a hajam 2 cm helyett 7cm-t vágott le belőle a nő.Ezek után otthon sírtam sokáig és azóta nem voltam fodrásznál csak itthon vágtam 1-1 cm-t magamnak.Most el kéne menni bár nem akarok de olyan fodrászt keresek aki annyit vág amennyit akarok.Vagy mit mondjak neki hogy annyit vágjon?Nagyon félek tőle mert nem akarom levágatni mert akkor rövid lesz (vállig érő)de már csúnya és töredezett.

2014. júl. 15. 17:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jó a fodrászom, annyit vág amennyiben megegyezünk. Én mondok 2-t ő ránéz, azt mondja, hogy kicsit jobban van törve, kell az 5 is, ám legyen, de legalább egészséges lesz a vége.

Te hiába akarsz mondjuk 3 centit vágatni belőle, ha annyit vág, akkor nem biztos, hogy levágta a töredezett részt és ugyanolyan hamar meg fog törni. Viszont tényleg ezt meg kell beszélnetek. Neked is a hajad állapotának megfelelően kell döntened.

2014. júl. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!