Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 lány aki nem túl rég a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány aki nem túl rég a barátom de azt tudom hogy nagyon szeret/bír barátilag de én többet érzek mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
egyáltalán hol mondjam fb-n vagy élőben? elég szégyenlős vagyok tehát én a facebookra gondoltam mert ott jobban kitudom fejezni magam. meg mit mondjak ?? kérlek segítsetek:) f/15j

2013. ápr. 21. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok a Halálcápa, és megeszem a kukidat!
2013. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt és igy. Az egyenesség a legjobb ilyen helyzetben.
2013. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért azt ne felejtsd el, hogy élőben azért látod az arcát, a reakcióját, míg neten keresztül könnyen írhat olyat, amit te 5 perc alatt 10féleképpen fogsz értelmezni. :)


Amúgy írd az igazat, az a legcélravezetőbb. Nincs értelme kerülnöd a forró kását.


17/L

2013. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Vackorka ***** válasza:
Neten soha ne irj ilyet...abból jó nem fog kisülni.. mondd a szemébe, és ahogy az előttem lévő mondta látni fogod a reakcióját. Minden bizonnyal azt fogja mondani hogy legyünk barátok, de te erre simán feleld azt, hogy köszi de barátom van sok, nem kell mégegy. :)
2013. ápr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fb-n is elmondatod. Lehet ő is könnyebben beszél neten keresztül. Am nem kell többet mindanod a fennt leírtaknál, de kifejtheted kicsit bővebben is. Remélem menni fog, sok sikert!
2013. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen sokat segítettetek:)))))))))))))
2013. ápr. 21. 21:31
 7/8 anonim válasza:
végül összejött?
2013. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem
2013. júl. 9. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!