Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Voltatok már olyan kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan kapcsolatban, ahol már szavak nélkül is tudtátok, mit szeretne a másik?

Figyelt kérdés

Az egy ideális kapcsolatnak mondható, ahol ez jelen van. A pár egymásra néz, és nem mondanak semmit, de tudják, mi van a másik fejében. Annyira "eggyé váltak" a párkapcsolatban, hogy el tudtak jutni erre a szintre. A másik fél tekintete számukra elég beszédes ahhoz, hogy meg sem kell szólalnia, már tudják, mire van szüksége.


Nálatok jelen van ez/vagy korábbi kapcsolatban jelen volt? Mennyi idő kellett hozzá, hogy ennyire "nyitott könyv" legyetek a másiknak?



2017. máj. 26. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Viszonylag rövid idő elég volt ,hogy rájöjjek a "anyázás" akkor is ott táncol a nyelve hegyén ha nem mondja :D
2017. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ehhez nem kell szerintem szerelem. Ha van igazán jó barátod, akkor ott is jelen van ez a fajta összhang.

Szerintem, ha két ember nagyon össze van hangolva, akkor 1 évnél nem kell több idő és eljutnak erre a szintre, de ha két különböző jellem, akkor több és alatt sem fog menni. 27/f

2017. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Igazad van, természetesen barátságban is működik. De ha ez megvan, abból egy idő után könnyen lehet szerelem is, mert az egymásra hangoltságnak, hasonlóságnak ez az extrém magas szintje előidézheti, hogy másként nézzenek egymásra. Ha valakivel ilyen jól működünk együtt, akkor én hajlamos lennék továbbgondolni a dolgot, hogy szívesen kipróbálnám, milyenek lennénk szerelmespárként. És persze tennék is a dolog érdekében:)
2017. máj. 26. 12:59
 4/4 anonim ***** válasza:
A mostani az elso es egyetlen kapcsolatom ahol ez megvan (sztem akkor mukodik igy ha nagyon eros es egyforma a kotodes illetve kivalo a kommunikacio). Nalunk meg az is megvan h egybol erezzuk ha a masikkal van vmi akkor is ha 100km-rel tavolabb van es mindezt nehany percen belul....
2017. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!